خانه/خیانت/مشاوره خیانت 

مشاوره خیانت – ۸ دلیل اصلی بروز خیانت

مشاور با برگزاری جلسات متعدد مشاوره خیانت می کوشد تا کیفیت زندگی زوجین ، اخلاقیات و روحیات زوجین را بررسی و ارزیابی کند ، همچنین حد و حدود خیانت ، نوع خیانت و دلیل بروز آن را بسنجد . در نهایت یک روانشناس با در دست داشتن اطلاعات سعی دارد  تا بهترین راهکارها را برای جبران خیانت پیش پای شما بگذارد و آسیب های وارده به طرفین و زندگی مشترک شما را به حداقل برساند .

مراجعه به روانشناس و شرکت در جلسات مشاوره خیانت به زوجین کمک می کند تا با خیانت بهترین شکل رفتار کنند .

مشاور خیانت با در نظر داشتن جزئیات و عواقب ، طی جلسات مشاوره به شما کمک می کند تا تصمیم درستی درباره ادامه زندگی خود بگیرید . در مشاوره خیانت ابتدا  زوجین را به درمان رابطه ی زخم خورده خود دعوت می کند،همچنین از مشاوره خانواده برای بهبود روابط استفاده میکنند. اما در صورتی که ادامه این زندگی و رابطه به صلاح  طرفین نباشد ، به طرفین کمک می کنیم تا با کم ترین آسیب از یک دیگر جدا شوند . پس از جدایی ، مشاوره طلاق به شما کمک می کند تا زندگی خود را از نو بسازید و به آینده امیدوار باشید .

مفهوم خیانت :

به طور کلی خیانت همان پیمان شکنی و یا عهد شکنی می باشد . زمانی که دو شخص با یکدیگر پیمان می بندند و یکی از طرفین بر خلاف عهد و پیمان عمل می کند ، عمل خیانت شکل می ‌گیرد . خیانت ابعاد گوناگونی همچون شخصی ، خیانت در روابط دوستانه ، خیانت در روابط زناشویی ، در روابط عاطفی و … دارد . امروز آمار خیانت زناشویی و عاطفی در سطح جهان بسیار افزایش یافته است.

در روابط زناشویی و عاطفی ، خیانت به هر نوع رابطه و یا فعالیت با شخصی به غیر از همسر که لذتی را به همراه دارد گفته می شود . خیانت می تواند هم از طرف زن و هم از طرف مرد رخ دهد . که نشانه های خیانت مرد و نشانه های خیانت زن با یکدیگر متفاوت است. و هرکدام باید برای مرد و زن به طور کامل بررسی گردد .

هزینه مشاوره خیانت به چه صورت است ؟

مشاوره خیانت طی جلسات متعدد به صورت فردی و زوجی برگزار می شود . تعداد این جلسات و زمان برگزاری جلسات به اخلاقیات و روحیات طرفین ، چگونگی بروز خیانت و سایر عوامل بستگی دارد . هزینه ی مشاوره خیانت با توجه به تعداد و زمان برگزاری جلسات محاسبه می شود .

برای اطلاع دقیق از هزینه مشاوره خیانت می توانید با شماره  ۰۲۱۸۸۲۱۷۰۸۸ تماس بگیرید .

مشاوره خیانت آنجا معنا پیدا میکند که زوجین علی رغم عشق و علاقه‌ای که به یک دیگر دارند ، با خیانت به همسر خود تعهدی که در شروع رابطه زناشویی به یکدیگر داده اند را زیر پا می گذارند و آسیب‌ های جبران‌ ناپذیری را به همسر و زندگی مشترک خود وارد می کنند .

مشاوره خیانت همسر

مشاوره خیانت برای به چه افرادی توصیه می شود ؟

مشاوره خیانت به تمامی افرادی که به همسر خود خیانت کرده اند یا مورد خیانت قرار گرفته اند ، توصیه می شود . همچنین مشاوره خیانت به تمامی زوجین توصیه می شود ، تا از سرد شدن رابطه و بروز خیانت جلوگیری شود و راهکارهای وفادار ماندن به یک دیگر را بیامورند.

فرد مورد خیانت: فردی که خیانت را تجربه کرده است، ممکن است با احساسات شدیدی مانند خشم، ترس، ناراحتی و ناامیدی مواجه شود. مشاوره خیانت می‌تواند به این فرد کمک کند تا احساسات خود را بیان کند، از آسیب روحی که تجربه کرده است بهبود یابد و راه‌های موثرتری را برای مدیریت احساسات خود و تغییر در نحوه برخورد با فرد خیانتکار بیابد.

خیانتکار: فردی که مرتکب خیانت شده‌است، نیاز به بازنگری و بررسی عمیقی بر اعتقادات، ارزش‌ها و رفتارهای خود دارد. مشاوره خیانت می‌تواند به این فرد کمک کند تا دلایل اصلی خیانت خود را درک کند، درک عمیق‌تری از اثرات آن بر رابطه زناشویی و خانوادگی خود داشته باشد، بر روی رفع مشکلات فردی و رفتاری خود کار کند و در صورت امکان، راه صحیح بازگشت به رابطه و جبران خطای خود را بیابد.

زوجین در رابطه: زوجین می‌توانند برای مدیریت و بهبود رابطه پس از خیانت، از مشاوره خیانت بهره بگیرند. در این مشاوره، زوجین می‌توانند با ترکیب مهارت‌های ارتباطی، روش‌های مدیریت خشم و احساسات و راهکارهای سازنده برای بهبود اعتماد و بازسازی رابطه تلاش نمایند.

افرادی که در مراحل پیشگیری هستند: در مواردی که رابطه در معرض خطر خیانت قرار دارد یا افراد به دنبال تقویت ارتباط و پیشگیری از خیانت هستند، مشاوره خیانت می‌تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای آموزش مهارت‌های ارتباطی، بهبود روابط و ایجاد اتحاد، اعتماد و وفاداری در روابط عاطفی مورد استفاده قرار گیرد.

 

چه زمانی به مشاوره خیانت نیاز است :

در صورتی که احساس کنید که همسر شما در حال خیانت است باید رفتارهای وی را تحت نظر بگیرید و در نهایت باید به روانشناس مراجعه کنید .

بنده شقایق درویشی عضو انجمن روانشناسی آمریکا ، دارنده مدرک زوج درمانی از مرکز راه حل محور هلسینکی ، با برگزاری جلسات مشاوره خیانت در تمام مراحل کنار شما هستم تا بتوانید به بهترین شکل با این موضوع کنار آمده و آسیب ها و پیامدهای خیانت را در زندگی مشترک خود به حداقل برسانید و همچنین در صورت امکان به بهسازی رابطه زناشویی و عاطفی شما کمک می کنم .

ضرورت مشاوره خیانت همسر:

مشاوره خیانت همسر برای افرادی که احساس می کنند همسرشان در حال خیانت به وی می باشد یا از خیانت همسر خود اطلاع دارند ، بسیار ضروری می باشد . افرادی که مورد خیانت واقع می شوند معمولا نوعی تنش عصبی را تجربه می کنند و دچار سردرگمی ، افسردگی ، اضطراب و… می شوند . با توجه به این موضوع نمی توانند به درستی تصمیم گیری کنند و به راهنمایی های یک فرد متخصص و برگزاری جلسات مشاوره خیانت همسر نیاز دارند .

انواع خیانت همسر (چه کار هایی خیانت به حساب می آید):

بسیاری از افراد خیانت را فقط خیانت جنسی می دانند اما این باور کاملاً غلط است . در این قسمت قصد دارم شما را با انواع خیانت آشنا کنم .

خیانت رفتاری :

این گونه خیانت شامل هر گونه رفتار و ارتباطی با شخصی به غیر از همسر فرد به منظور لذت بردن می‌ باشد . خیانت جنسی یکی از برجسته ترین خیانت های این دسته محسوب می ‌شود .

خیانت کلامی :

امروزه با پیشرفت روز افزون کاربرد اینترنت و شبکه ‌های اجتماعی ، این نوع خیانت گسترش چشم گیری داشته است . در خیانت کلامی ، یکی از زوجین چه زن و چه مرد با استفاده از گوشی‌های هوشمند و اینترنت با شخص سوم غیر از همسر خود ارتباط کلامی برقرار می کنند . البته این نوع خیانت شامل برقراری ارتباط کلامی نامناسب در دنیای واقعی هم می شود .

در بسیاری از موارد خیانت کلامی پیش روی می کند و به خیانت رفتاری منجر می شود .

خیانت ذهنی :

بعضی از افراد در ذهن خود مدام به فرد دیگری به غیر از همسر خود فکر می‌ کنند و او را در تمام زمینه‌ ها بهترین می‌ دانند. همین امر باعث می‌ شود که همسر خود را با شخص سوم مقایسه کنند . این مقایسه باعث می ‌شود که به مرور زمان از همسر خود سرد شوند و در ذهن خود شخص دیگری را جایگزین همسر خود کنند . پیشروی در خیانت ذهنی باعث می ‌شود که شخص دچار مشکلات حاد و جدی در زندگی با همسر خود شود . در برخی از موارد خیانت ذهنی زمینه ساز خیانت های رفتاری نیز می شود .

خیانت به همسر

۸ دلیل اصلی بروز خیانت در زوجین :

بسیاری از زوجین ، ازدواج خود را با عشق و علاقه شروع می ‌کنند ، اما نمی دانند که فقط علاقه و عشق کافی نیست و نهال زندگی مشترک به رسیدگی و مراقبت نیاز دارد . در صورتی که از نهال زندگی مشترک از ابتدای زندگی مراقبت نشود، به مرور زمان رابطه بین زوجین سرد و یکنواخت می شود و زوجین به دنبال برطرف شدن نیازهایی هستند که در محیط خانواده و در کنار همسرشان رفع نمی شود . همین این امر زمینه ساز بروز انواع خیانت ها و روابط نامشروع را فراهم می‌ کند .

در نهایت این موضوع باعث از بین رفتن بنیان خانواده ها و طلاق زوجین از یک دیگر می شود که مشاوره خیانت و مشاوره فردی تا حدودی میتواند مانع این اتفاق شود. بنده قصد دارم در این قسمت شما را با دلایلی که ممکن است زمینه‌ ساز بروز خیانت همسر شما شود آشنا کنم تا در صورت امکان از بروز خیانت و از بین رفتن نهال زندگی مشترک خود جلوگیری کنید .

۱- رضایت بخش نبودن ازدواج و عدم برطرف شدن نیازهای زوجین :

بعضی از طرفین رابطه علی رغم علاقه و عشقی که به یک دیگر دارند ، به مرور زمان و به دلیل شرایط و موقعیت های گوناگون ، از همسر خود سرد می شوند و نمی توانند آن طور که باید به همسر خود محبت کنند ، با او رابطه صمیمانه داشته باشند و محیط خانواده را گرم نگه دارند که عامل اصلی این موارد ازدواج بدون اشنایی کامل و کمک نگرفتن از مشاوره ازدواج می باشد . این نارضایتی از ازدواج و طرف مقابل و همچنین برطرف نشدن نیازهای مختلف فرد همچون نیازهای جنسی ، نیاز به محبت ، نیاز به عاطفه و … زمینه بروز خیانت را مهیا می سازد . چرا که فرد برای برطرف شدن نیازهای خود به شخص دیگری بجز همسر خود روی می‌ آورد و در کنار او آرامش می گیرد .

۲- عدم وجود علاقه و انگیزه برای ادامه زندگی مشترک :

بعضی از طرفین رابطه مدام در حال کشمکش های پی درپی و جدال با همسر خود هستند . این افراد ممکن است به همسر خود بی اعتماد باشند و رفتارهای ناشایست از آنها سر بزند و همچنین این گونه افراد محیط گرم و صمیمی خانه را به محیطی طاقت ‌فرسا مبدل می ‌کنند و در واقع همسر خود را از خانه فراری می‌ کنند و زمینه‌ بروز خیانت را برای خود آماده می کنند . یک از مواردی که در بسیاری از جلسات مشاوره خیانت زوجین به آن می پردازند همین مورد است .چرا که همسر به دنبال آرامش و محیطی گرم و صمیمی است . محیطی که بتواند در آن به راحتی زندگی کند . بعضی از این افراد این آرامش را در محیطی به غیر از محیط خانه و به دور از همسر خود پیدا می کنند .

۳- قضاوت و انتقام :

بعضی از طرفین رابطه همسر خود را مورد قضاوت بیجا و غیرمنطقی قرار می ‌دهند و حس می ‌کنند که همسرشان در حال خیانت به او می باشد برای همین منظور به جای صحبت با وی و حل مشکل خود ، دست به انتقام می ‌زنند و به همسر خود به شیوه ‌های مختلف خیانت می ‌کنند .مشاوره خیانت در این زمان به شما کمک میکند تا تصمیم درست را گرفته و از انجام خیانت توسط شما جلوگیری می کند . چرا که این کار میتواند باعث نابودی زندگی مشترکتان شود.

۴- تنوع طلبی :

گاهی اوقات بعضی از افراد هیچ مشکل یا نارضایتی با شریک زندگی خود ندارند و همه چیز در زندگی او به بهترین شکل می باشد . اما حس تنوع طلبی این افراد آن ها را به سمت خیانت به همسر خود سوق می ‌دهد . این گونه افراد تمایل دارند با اشخاص دیگری به غیر از همسر خود در ارتباط باشند . اما نمی دانند که با این کار فقط اعتماد همسر خود و زندگی مشترک خود را از دست می دهند .

۵- تقویت حس استقلال :

بعضی از افراد پس از گذشت زمانی از ازدواج احساس می‌ کنند که دیگر آزادی و استقلال عمل گذشته را ندارند . این گونه افراد برای تقویت حس استقلال خود وارد روابط جدیدی می‌ شود تا به خود ثابت کنند که آزادی و استقلال گذشته را دارند و می توانند آزادانه تصمیم گیری کنند .

۶- تقویت حس جذابیت :

معمولا افرادی که سال های زیادی از ازدواج آن ها گذشته است ، حس می کنند که دیگر فردی طالب آن ها نیست و احساس اعتماد به نفس خود را از دست می‌ دهند . این امر زمینه ساز خیانت می شود . برای اینکه این گونه افراد به خود ثابت کنند که هنوز جذاب هستند و خواهان دارند وارد رابطه با شخصی به غیر از همسر خود می شوند  این عمل فقط باعث می شود که زندگی مشترک آنها دچار تنش شود .

۷- ازدواج اجباری :

زوجینی که به اجبار با یک دیگر ازدواج کرده‌ اند و علاقه ‌ای بین آن ها وجود ندارد ، در بعضی از موارد به مرور زمان این علاقه به وجود می‌ آید و زندگی آن ها به خوبی پیش خواهد رفت اما در موارد دیگر علاقه و احساسی به وجود نمی ‌آید و طرفین ممکن است برای کسب محبت و علاقه مندی فردی ، دست به خیانت به همسر خود بزنند .

۸- حل نشدن مشکلات در لحظه :

بسیاری از زوجین مشکلات به وجود آمده بین خود را در زمان خود حل نمی ‌کنند . این امر باعث کهنه شدن این مشکلات و انباشته شدن تعارض های حل نشده بین زوجین می ‌شود و در نهایت باعث می‌ شود که طرفین از یک دیگر سرد شوند و زمینه بروز خیانت شکل بگیرد .

خیانت

نشانه های خیانت همسر :

بسیاری از افرادی که به بنده برای مشاوره خیانت مراجعه می‌ کنند ، در رابطه با نشانه ها و علائم خیانت همسر خود سوال می پرسند که در صورت مشاهده کدام علائم همسر من در حال خیانت است . در این قسمت به برخی از نشانه ها و علائم بارز خیانت همسر اشاره می کنم . اما بخاطر داشته باشید که داشتن این نشانه ها ثابت نمی کند که همسر شما در حال خیانت است بلکه می بایست رفتارهای فرد را به صورت منطقی مد نظر داشته باشید و همچنین نشانه های خیانت زنان و خیانت مردان را بیشتر بدانید.

 • افرادی که در حال خیانت هستند نسبت به برقراری رابطه جنسی با همسر خود سرد می ‌شود و دیگر برقراری رابطه جنسی با همسر خود برای وی جذابیت ندارد .
 • اینگونه افراد بسیار بیشتر از قبل به ظاهر خود توجه دارند و همیشه سعی می ‌کنند با آراستگی و ظاهری زیبا از خانه خارج شوند .
 • این افراد زمان زیادی را در بیرون از خانه سپری می‌ کنند و مدام به بهانه‌ های مختلف از خانه خارج می شوند یا دیر به خانه بر می گردند .
 • این افراد از فرزند و همسر خود بسیار عذرخواهی می ‌کنند که نمی‌ توانند وقت بیشتری برای آن ها بگذارند . در واقع عذاب وجدان دارند .
 • بعضی از افراد در حال خیانت ، به صورت ناگهانی در برخی از رفتارها و عادت های رفتاری آن ها تغییر رخ می دهد .
 • این گونه افراد مدام احساس گناه می کنند و نگرانی از فاش شدن رابطه جدید خود را دارند و این امر از روی رفتارهای آن ها کاملاً مشهود است .

آسیب هایی که خیانت برجای می گذارد :

خیانت به همسر ، آسیب های جبران ناپذیری از خود ، در روح و روان همسر و خانواده فرد باقی می‌ گذارد .

فردی که مورد خیانت قرار می ‌گیرد ، در ابتدا مورد قیاس با شخص دیگری قرار گرفته است و شخص دیگری به او ترجیح داده شده است . به همین علت فردی که به او خیانت شده است . در ابتدا در شوک است و سپس احساس حقارت و پستی می کند و اعتماد به نفس و عزت نفس خود را به صورت کامل از دست می دهد و نیاز به مشاوره خیانت دارد . در بسیاری از موارد افسردگی حاد ، خشم و عصبانیت ، ازعلائم واکنش های فرد به خیانت است .

در مواردی محدود این امر برای فرد بسیار غیر قابل تحمل خواهد بود و ممکن است فرد دست به خودکشی و یا حتی دست به قتل همسر خود و یا معشوقه او بزند .

افرادی که مورد خیانت قرار می‌ گیرند نقش ‌هایی که در خانه و یا جامعه دارند مورد آسیب و ضربه قرار می گیرد . به عنوان مثال فرد نقش پدر یا مادر بودن را نمی ‌تواند به درستی ایفا کند و حتی در صورت شاغل بودن فرد در کار خود به مشکلات اساسی برخورد می کند و در بعضی از موارد حتی ممکن است فرد از کار بیکار شود .

علی رغم اهمیت تمامی آسیب ‌هایی که گفته شد ، فردی که خیانت کرده است در اکثر مواقع دیگر نمی تواند اعتماد همسر خود را جلب کند و همسر او قصد دارد از وی جدا شود و به زندگی مشترک بین آن ها پایان دهد و نیازمند مشاوره همسرداری است

۷ قدم برای جبران خیانت به همسر

بسیاری از افرادی که به همسر خود خیانت می کنند ، از کرده ی خود پشیمان می شوند و سعی دارند آن را جبران کنند تا بتوانند زندگی مشترک خود را حفظ کنند .

برای جبران خیانت به همسر مراجعه به روانشناس خیانت بسیار موثر است.  روانشناس با بررسی وضعیت و شرایط ، بهترین راهکار برای شما در نظر می گیرد تا بهترین نتیجه را بگیرید . بنده در این قسمت سعی دارد شما را با برخی از این راهکارها آشنا کنم .

1- اشتباه خود را بپذیرید .

بسیاری از افرادی که  به عمل خیانت  مرتکب شده اند ، عمل زشت خود را توصیه می کنند . به عنوان مثال فرد بی توجهی همسر خود را توجیهی برای عمل زشت خود می داند . در مشاوره خیانت اولین قدم آن است که فرد اشتباه خود را بپذیرد .

۲- صداقت داشته باشید .

فردی که خیانت کرده است ، زمانی که اشتباه خود را می پذیرد می بایست دلیل عمل ناپسند خود را برای شریک زندگی خود توضیح دهد و حقیقت را به صورت کامل بیان کند.گفتن حقیقت اگرچه می تواند پیامد های ناگواری در پی داشته باشد اما کمترین کاری که فرد می تواند برای جبران کار خود انجام دهد ، گفتن حقیقت به صورت کامل است .

۳- معذرت خواهی کنید و احساس پشیمانی خود را بروز دهید .

بسیاری از افراد به خاطر غروری که دارند عذرخواهی نمی کنند اما در صورت مرتکب شدن به عمل خیانت می بایست از همسر خود به بهترین شکل عذرخواهی کنند .

همسر شما فقط عذرخواهی شما را نمی ‌خواهد بلکه می ‌خواهد پشیمانی شما رو ببیند . شما باید پشیمانی و دوست داشتن خود را بارها ابراز کنید .

۴- فضای کافی برای صحبت به همسر خود بدهید .

زمانی که فرد دلیل کار خود و عمل ناشایست خود را به همسر خود توضیح می‌ دهد ، باید فضای صحبت به همسر خود بدهد تا به طور آزادانه صحبت کند و به اصطلاح حرف دلش را بزند فردی که به خیانت مرتکب شده باید  در کنار توضیحات خود به همسر خود اجازه صحبت دهد .

۵- همسر خود را وارد حریم شخصی خود کنید .

فردی که به خیانت مرتکب شده است ، باید همسر خود را وارد حریم شخصی خود کند تا به او اعتماد کند و بداند که دیگر عمل ناشایست خیانت را تکرار نمی ‌کند . از جمله اقداماتی که می توانید انجام دهید :

 • همسر خود را از رمز گوشی خود مطلع کنید .
 • برنامه هر روز خود را با همسر خود هماهنگ کنید .
 • او را از تمامی قرارهای کاری و غیر کاری خود باخبر سازید .
 • او را در جریان کارهای خود قرار دهید .
 • سعی کنید اعتماد همسر خود را جلب کنید .

اعتماد افراد مختلف به شیوه های گوناگون جلب می شود . فردی که خیانت کرده است با توجه به اخلاقیات و روحیات همسر خود باید سعی کند عمل ناپسند خود را جبران کند تا اعتماد همسر خود را جلب کند . همچنین فرد می بایست مجدد پیمانی که با همسر خود بسته است را زنده کند و با او متعهد شود که هرگز عهد خود را زیر پا نمی گذارد .

۶- صبور باشید :

در صورتی که فرد از خیانت خود پشیمان باشد و همسر خود را دوست داشته باشد و همچنین راهکار های متفاوت را انجام داده باشد ، باید صبر کنید تا به مرور زمان همسر شما با این موضوع کنار بیاید و این امر را درک و هضم  کند . و مشاوره بعد از خیانت میتواند به شما در این راستا کمک کند.

۷- به روانشناس مراجعه کنید .

خیانت عمل بسیار ناپسندی است که ریشه ‌ها و بنیاد های زندگی را سست می کند . بازگرداندن اعتماد همسر و شروع کردن زندگی از نو ، کار بسیار دشواری است و شما به کمک یک روانشناس خوب و حرفه‌ ای نیاز دارید تا بتواند به بهترین شکل این مشکل را حل کنید و رابطه زخم خورده خود را درمان کنید .

چگونه به همسر خود وفادار بمانیم ؟

همانطور که می ‌دانید ، پیشگیری بهتر از درمان است برای همین منظور بهتر از قبل از آن که زوجین از یک دیگر سرد شوند و زمینه های خیانت محیا شود ، از راهکارهایی برای وفادار ماندن به همسر خود استفاده کنید مشاوره قبل از خیانت  برای ان است که شاهد مشکلات تلخ خیانت نباشید . در این قسمت نکات و راهکارهایی برای وفاداری به همسر خود به شما می آموزم :

 • همسر خود را دوست خود بدارید و با او صمیمی باشید .
 • هرگز همسر خود را مورد قضاوت های نادرست و بیجا قرار ندهید .
 • در صورت بروز مشکلات مشکل خود را در لحظه حل کنید و قهر نکنید .
 • همسر خود صادق باشید و در هر شرایطی راستش را بگویید .
 • به صحبت های همسر خود گوش دهید .
 • همیشه قدردان زحمات همسر خود باشید .
 • از همسر خود ایراد های بیخود نگیرید .
 • همسر خود را تایید کنید و احساس اعتماد به نفس را در او ایجاد کنید .
 • در صورت بروز هر گونه مشکل به همسر خود وفادار بمانید .
 • همیشه صحبت های همسر خود را همچون راز بدانید .

خیانت چه زمانی خطرناک میشود؟

خیانت می‌تواند تجربه‌ای بسیار آزاردهنده و مضر باشد، اما خطرناک شدن آن بستگی به شدت و شرایط خیانت دارد.

انواع مختلفی از خیانت وجود دارد که بستگی به شدت آن دارد برخی از آنها موجب جدایی و طلاق زوجین و برخی از آنها باعث جدایی از خانواده و اطرافیان است.

زمانی که خیانت شامل نقض اعتماد یا نقض مرزهای شخصی یا احساسی کسی باشد، می تواند به موقعیت های خطرناکی منجر شود. اگر احساس می‌کنید که در خطر هستید یا برای کنار آمدن با عواقب خیانت تلاش می‌کنید، کمک گرفتن از دوستان، خانواده یا متخصصان بسیار حائز اهمیت است.

2023-07-08T23:45:08+03:30توسط |دسته‌ها: خیانت|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم