خانه/خیانت/نشانه های خیانت زن

خیانت زنان

در گذشته بیشتر خیانت ها از جانب مردان بود و خیانت مردان رایج تر بوده اما متاسفانه امروزه خیانت زنان افزایش چشمگیری داشته . خیانت از ناشایست ترین اعمالی است که هر زن شوهر داری می تواند به آن مرتکب شود و آسیب های جبران ناپذیری به خانواده خود بزند .

تشخیص خیانت زن

در صورتی که احساس شک و تردید نسبت به همسر خود دارید ، نباید او را مورد قضاوت قرار دهید و متهم به کاری کنید .  چرا که تغییر رفتار ناگهانی در زنان ممکن است به علل مختلفی به وجود آید و در بسیاری موارد نمی ‌توان گفت که این موارد از نشنانه های خیانت در زنان است . پس بهتر است برای تشخیص خیانت زن به همسر به روانشناس مراجعه کنید و رفتارهای همسر خود که شما را به شک انداخته است را بیان کنید و زیر نظر بگیرید تا در صورت وجود خیانت بهترین تصمیم را بگیرید .

در صورت بروز خیانت زن فقط زن مقصر این اتفاق تلخ نبوده است بلکه مرد نیز در بروز این اتفاق نقش مهمی داشته است . نشانه های خیانت زن و نشانه های خیانت مرد علی رغم شباهت هایی که دارد ، تفاوت هایی هم دارند و به علل گوناگونی رخ می دهد .

تشخیص خیانت زن

نشانه های خیانت زن :

زمانی که یک زن در حال خیانت به همسر خود باشد ، نشانه هایی از خود بروز می دهد . با کمک روانشناس و بررسی و ارزیابی نشانه های خیانت همسر و همچنین زیر نظر داشتن رفتارهای همسر خود می توانید از وجود خیانت مطلع شوید . نشانه های خیانت زن شامل موارد زیر می شود :

1- سرد شدن همسر :

سرد شدن زنان یکی از بارزترین نشانه های خیانت زن می باشد . به طوری که زن دیگر نمی تواند به همسر خود ابراز علاقه و محبت کند و روابط احساسی و عاطفی بین زوجین به مشکلات جدی برمی خورد . همچنین اینگونه زنان از همبستر شدن با همسر خود اجتناب می کنند و دیگر میلی به برقراری رابطه جنسی با وی ندارد .

2- ابتلا به بیماری های مقاربتی :

زنانی که به عمل ناپسند خیانت مرتکب می شوند ممکن است به بیماری های مقاربتی جدید مبتلا شوند . بیماری های واژینال همچون عفونت های شدید و زگیل های تناسلی و همچنین زگیل های دهانی از جمله بیماری های مقاربتی می باشد که با داشتن رابطه نا مشروع با فردی غیر از همسر خود روی می دهد . ( این نشانه یکی از نشانه های خیانت زن که بسیار حائز اهمیت باشد )

3- خشونت های بی دلیل :

برخی از زنان زمانی که به خیانت مرتکب شده باشند و رابطه نا مشروع برقرار کرده باشند ، به دنبال مقصر این اتفاق می‌ گردند و همسر خود را مقصر بروز این اتفاق می ‌دانند . به همین علت بدون دلیل با همسر خود با خشونت و عصبانیت رفتار می‌ کنند .

4- محبت بیش از حد به خانواده و همسر :

از دیگر نشانه های خیانت زن ان است که ، پس از خیانت و برقراری رابطه نا مشروع احساس گناه و عذاب وجدان دارد . به همین منظور سعی می کند برای تسکین دادن به عذاب وجدانی که دارد ، به خانواده خود و همسر خود محبت کند و مدام به بهانه های مختلف از آن ها عذرخواهی می‌ کند .

5- احساس نگرانی :

این گونه افراد مدام احساس نگرانی می کنند چرا که هراسانند که رابطه جدید آن ها فاش شود .

6- تغییر در عادات رفتاری :

زنانی که خیانت می کنند به صورت ناگهانی رفتار و کردارهای آن ها دچار تغییر و تحولاتی می شود . به عنوان مثال : به امور منزل رسیدگی نمی کنند ، لباس های همسر خود را آماده نمی کنند ، به امور و درس های بچه ها رسیدگی نمی کنند و …

7- تغییر در زمان رفت و آمد به منزل :

این گونه زنان به بهانه های مختلف از خانه بیرون می روند ، دیر به خانه برمی گردند و مدام در حال بهانه تراشی برای بیرون رفتن از خانه هستند .

8- آراستگی و مراقبت بیش از حد :

یکی از نشانه های مهم خیانت زنان آن است که بیش از قبل به ظاهر خود توجه دارند و بیش از حد به آراستگی خود می پردازند . همچنین بدون آراستگی از خانه بیرون نمی روند .

9- ایحاد حریم خصوصی :

این گونه زنان حریم خصوصی برای خود ایجاد می کنند و فردی را به حریم خصوصی خود وارد نمی کنند . به عنوان مثال : گوشی موبایل خود را از خود دور نمی کنند ، برای موبایل خود رمز شخصی می گذارند ، مدام در حال صحبت کردن با گوشی و پیامک دادن هستند . همچنین همسر خود را از کارهای خو مطلع نمی کنند .

10- تغییر ناگهانی در امور روزمره :

تغییر ناگهانی امور روزمره زندگی از دیگر نشانه های خیانت در زن می باشد . به عنوان مثال مسافرت های کاری می روند ، بیشتر برای دوستان خود وقت می گذارند ، در کلاس های متفاوت تفریحی و یا ورزشی شرکت می کنند و … . این گونه تغییرات عدم صداقت و دروغگویی فرد را می رساند .

11- در خواست اعتماد بر آن ها :

زمانی که همسران زنان خیانت کار ، از خیانت آن ها مطلع می شوند و به آن ها شک می کنند ، از آن ها می خواهند که علت را توضیح دهند اما این گونه زنان از دادن پاسخ هاس منطقی جلوگیری می کنند و سعی می کنند که همسر خود را قانع کنند . در نهایت می خواهند که به او اعتماد کنند و نگران اوضاع پیش آمده نباشند .

12- مقایسه همسر با دیگران :

از نشانه های زنان خیانت کار آن است که مدام شریک زندگی خود را با مردان دیگر مقایسه می‌ کنند و نقاط قوت دیگران را به آن ها گوشزد می‌ کنند و از همسر خود به خاطر چیزی که هستند احساس نارضایتی می کنند .

13- پرهیز از صحبت کردن و وقت گذراندن با همسر :

زنانی که خیانت می کنند دیگر تمایلی به صحبت کردن با همسر خود ندارند . همچنین دیگر مایل نیستند که با همسر خود وقت بگذرانند . این گونه زنان دوست دارند که از همسر خود دور باشند به عنوان مثال به او پیشنهاد می دهند که به تنهایی به سفر برود .

14- برداشتن مبالغ بی دلیل از حساب :

بعضی از زنان که به همسر خود خیانت می کنند ، مبالغ زیادی را بی دلیل از حساب خود خارج می‌کنند یا به صورت نقدی از شما می گیرند و در حساب دیگری برای خود پس انداز می کنند تا بتوانند زندگی خود را پس از جدایی از نو بسازند . این امر یکی از نشانه های بارز خیانت زنان می باشد .

15- یافتن وسایل جلوگیری از بارداری :

یکی از مشهودترین نشانه های خیانت زن پیدا کردن کاندوم در منزل یا ماشین وی می باشد . در صورتی که این کاندوم برای همسر وی نباشد .

16- استفاده از قرص های بارداری :

اکثر زنانی که در حال خیانت به همسر خود هستند از بارداری اجتناب می کنند . به همین علت از قرص های ضد بارداری استفاده می کنند که مبادا ناخواسته باردار شوند

17- استفاده بیش از حد از شبکه های اجتماعی :

زنان خیانت کار به صورت ناگهانی میزان استفاده از شبکه های اجتماعی در آن ها افزایش می یابد . این گونه افراد تمایل دارند که حتی در محیط منزل با معشوقه خود صحبت کنند .

18- فراموشکاری :

زنان خیانت کار ، فراموشکار می شوند و تاریخ های رویداد های مهم را فراموش می کنند . به طور مثال : تاریخ تولد همسر و فرزندان ، تاریخ ازدواج و … را فراموش می ‌کنند .

19- عدم استفاده از موبایل نزد همسر :

زنان خیانت کار از آنجایی که مدام نگران فاش شدن راز خود هستند و از استفاده از گوشی موبایل خود نزد همسر ، اجتناب می کنند که مبادا همسر وی با خبر نشود .

همچنین در صورتی که همسر وی او را در حال کار کردن با گوشی خود ببیند ، به شدت دستپاچه می شوند و استرس می گیرند و سریعاً گوشی خود را کنار می گذارند .

20- تقویت استقلال فردی :

این افراد سعی می ‌کنند در امور خود مستقل شوند و در انجام کارها از همسر خود کمک نگیرند و همچنین از حمایت او بهره نمی ‌گیرند . حتی این افراد در کارها مستقلانه پیش می‌ روند و با همسر خود مشورت نمی کنند .

چرا زن ها خیانت می کنند

علت خیانت زنها چیست؟ (چرا زن ها خیانت میکنند)

پس از بررسی نشانه های خیانت زنان باید علا خیانت در زنان مورد بررسی قرار گیرد. علت خیانت زنها موارد بسیاری را شامل میشود و باید به طور کامل بررسی شود . اما ۱۱ علت خیانت زن های متاهل موارد زیر می باشد :

 1. بی تفاوتی و همچنین کمبود محبت و عاطفه از طرف همسر خود ( یکی از اصلی ترین علل بروز خیانت می باشد )
 2. مورد ابراز علاقه و عاطفه قرار گرفتن از طرف شخصی به جز همسر خود
 3. عدم اعتماد به نفس و احساس طرد شدگی از طرف همسر خود
 4. نداشتن علاقه و انگیزه
 5. درک نشدن توسط همسر و تنها ماندن
 6. ابتلا به اختلال های روانی
 7. دچار شدن فرد به اعتیاد
 8. دچار شدن همسر به اعتیاد و نداشتن تعادل
 9. تامین نشدن از نظر مالی از طرف همسر
 10. عدم پاسخ گویی به نیازهای جنسی از طرف همسر خود و سرد مزاجی مردان
 11. حس تنوع طلبی ( این علت بیشتر در زمان خیانت مردان رخ می دهد اما در خیانت زنان نیز مشهود است )

چه زنانی بیشتر خیانت میکنند

 • زنانی که مشغول به کار هستند .
 • زنانی که درآمد بالایی دارند و نیاز مالی به همسر خود ندارند .
 • زنانی که احساس خوشبختی و خوشحالی در کنار همسر خود نمی کنند .
 • زنانی که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارهستند .
 • زنانی که حس تنوع طلبی در آن ها بالا است .
 • زنانی که جذابیت و زیبایی بالایی دارند .
 • زنانی که احساس می‌ کنند طرفداری ندارند و محبوب نیستند .
 • زنانی که در دوره ی تخمک گذاری هستند .
 • زنانی که از همسر خود خیانت دیده اند .
 • زنانی که به همسر خود شک دارند .
 • زمانی که بارداری آن ها ناموفق بوده و به افسردگی پس از سقط مبتلا هستند .
 • زنانی که احساس می کنند از همسر خود بهتر و سر تر هستند .

 

زن خیانت کار

 

با مشاهده نشانه های خیانت زنان چه کار باید کرد ؟ 

در صورت مشاهده برخی از نشانه های خیانت زنان در همسر خود نباید عجولانه و بی پروا تصمیم گیری کنید. چرا که تصمیم گیری شما ممکن است غلط باشد و فقط زندگی مشترک شما را مورد تنش قرار دهد و بهتر است نخوه برخورد با خیانت زنان را بدانید و به درستی رفتار کنید.

از آنجایی که خیانت باعث می شود تا شما برانگیخته ، خشمگین و عصبانی شوید و ممکن است دست به اعمال ناشایست بزنید ، می بایست به روانشناس مراجعه کنید و از مشاوره خیانت استفاده کنید تا بتوانید به بهترین شکل تصمیم گیری کنید .

بنده شقایق درویشی عضو انجمن روانشناسان آمریکا و دارنده مدرک زوج درمانی از مرکز راه حل محور هلسینکی ، با برگزاری جلسات مشاوره خیانت سعی دارم تا به بهترین شکل با موضوع خیانت زنان ، خیانت مردان ، چگونگی پیشگیری از آن و راهکارهای درمانی شما را آشنا کنم تا به بهترین شکل تصمیم‌ گیری کنید .

2021-11-28T16:44:07+03:30توسط |دسته‌ها: خیانت|34 دیدگاه

34 دیدگاه

 1. Avatar
  ستار جولای 21, 2021 در 8:44 ب.ظ پاسخ

  به زن خودشک دارم گوشی خودش راازمن دورنگه میدارد .به بهانه دورهم جمع شدن صبحانه خوردن ازکرج‌ به تهران میرود کلاکارهاش مشکوک شده چکارکنم

 2. Avatar
  ستار جولای 21, 2021 در 8:47 ب.ظ پاسخ

  به زن خودم شک دارم بیشتراون کارهایی که بالا خودمو انجام میده دورنگه داشتن گوشی ازدست من رمز گذاری وبه بهانهای مخطلف ازخونه بیرون رفتن

 3. Avatar
  علیرضا آگوست 13, 2021 در 1:13 ق.ظ پاسخ

  واقعا دمتون گرم خانم شقایق تمامه حرفاتون حقه این مشکل برامن اتفاق افتاده وباعث جدایه من از همسرم شود ولی خدای من همسرمو دوست داشتن ولی احساس میکردم زنم تنوع دوست داشت و این خیلی ……ولی خدایش نفست حقه انشالا خدا بهتون اذت نفس وشما رو با خانم فاطمه زهرا مهشور کنه از حرفاتون دلم اروم گرفت خدا قوت بده وعمر با اذت داشته باشین دنیا ارزشه خیانت نداره اگه بدونبم چقد زنده وکی باید بریم یا علی…………

 4. Avatar
  محمودزاده آگوست 20, 2021 در 2:12 ب.ظ پاسخ

  سلام خدمت شما .حدودا ۸ماه پیش متوجه شدم زنم به من خیانت کرده کلی بحث مان شد اول انکار میکرد بعد با نشان دادن مدارک قبول کرد که با یکی از همکاراش که مردی متاهل بوده ومیدانست که متاهل است به قول خودش رابطه عاطفی ودرد دل کردن داشت که دروغ بوده من فیلمهایی از دوتاشون داخل ماشین در اغوش هم بدست اوردم که کتمان میکرد وهزار دلیل اورد که تو این کمبودها را داشتی من با ان مرد فقط درد دل میکردم .خواستم با هم روی ان مرد شکایت کنیم قبول نکرد گفتم بریم با خانواده ان مرد با حضور خودش صحبت کنیم قبول نکرد خواستم طلاقش بدم قبول کرد بعد فکر دخترم افتادم بعد طلاق چی بزسرش خواهدامد منصرف شدم تهدیدش کردم درصورتی طلاقش میدم که از هردوتاشون شکایت کنم وبه کیفر خیانت را به هرقیمتی ببینند به التماس افتاد نه این کارونکن ابروی مرا بیش از این نبر .الان چند ماهی مثلازندگی میکنیم صبح تاشب سر کارم شبها هم اون تو گوشی به اصطلاح بادوستان زن چت میکند میگویم گوشیت را بده ببینم با عصبانیت نمیدهد .چندبار باماشین تعقیبش کردم متوجه شدوناراحتی به پا کرد پسرم سر این موضوع ازماجداشده ومجردی زندگی میکنه ودخترم ۱۵سالشه باماست منم صبح تا شب خودمو میخورم که کجا رفته با کی صحبت میکنه بازم فکر خیانته یا سالمه ارامش ندارم نه می تونم طلاقش بدم نه میتونم با هاش با ارامش زندگی کنم با چنتا مشاور صحبت کردم نتیجه نداد کمکم کنید .

  • دکتر شقایق درویشی
   دکتر شقایق درویشی دسامبر 16, 2021 در 5:48 ب.ظ پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   حتما از یک روانشناس متخصص طی جلسات متعدد کمک بگیرید.
   حتما میتونه به ارامشتون و حل مشکلتون کمک بیشتری بشه

 5. Avatar
  ابوالفضل سپتامبر 13, 2021 در 8:17 ق.ظ پاسخ

   سلام .من یه ماه پیش فهمیدم همسرم با یکی دیگه داره حرف میزنه ولی وقتی چتاشم نگاه کردم تو چتاشم مشخص بود که زیاد با پسره گرم نگرفته وقتی ازش پرسیدم قسم خورد تهدیدش کرده و مجبور به اینکه باهاش پیام بده شده اما الان زیاد بهم محبت نمیکنه همش تو خودشه البته افسردگی شدید هم داره بدلیل مشکلات زندگیمون و وقتی میگم چرا باهام اینجوری رفتار میکنی میگه تو باید درکم کنی که اعصابم خورده منم چیزی بهش نمیگم و تا کوچکترین اتفاقی میفته قهر میکنه میره خونه باباش اما خیلی زود خودش برمیگرده و به خونوادش هم نمیگه که باهام قهر کرده از طرفی واسه قضیه قبلی نتونستم باور کنم که دیگه بهم خیانت نمیکنه ولی خیلی دوسش دارم و نمیتونم ترکش کنم
  کمکم کنین چیکار کنم ممنون

  • دکتر شقایق درویشی
   دکتر شقایق درویشی دسامبر 16, 2021 در 5:29 ب.ظ پاسخ

   سلام
   از یک روانشناس و مشاور متخصص در حوزه خیانت راهنمایی بگیرید.

  • Avatar
   ن فوریه 26, 2022 در 12:25 ق.ظ پاسخ

 6. Avatar
  سینا اکتبر 3, 2021 در 1:46 ق.ظ پاسخ

  یه راه حل داره اونم طلاقه خوب تموم مگه راه دیگه ای هم هست.

 7. Avatar
  مرتزا اکتبر 16, 2021 در 5:57 ق.ظ پاسخ

  من زنم پس از 18 سال زندگی خیانت کرد . معمولا زنهای خوشگل مغرورند و خیانت را حق خودشان میدانند و به عنوان یک موفقیت برای خود قلمداد میکنند

 8. Avatar
  مجتبی اکتبر 22, 2021 در 2:55 ق.ظ پاسخ

  اینجوری باشه و مبنای خیانت زنان این آیتم ها باشه ۹۰ درصد زنها خیانتکار میشن

 9. Avatar
  بهاره خالقی نوامبر 5, 2021 در 11:30 ب.ظ پاسخ

  من همسرم دوست ندارم ازم جدا نمیشه چه کنم؟

 10. Avatar
  بهار نوامبر 5, 2021 در 11:33 ب.ظ پاسخ

  من همسرم دوست ندارم ازم جدا نمیشه چه کنم؟

 11. Avatar
  م ش نوامبر 21, 2021 در 4:43 ب.ظ پاسخ

  زنهایی که مدام در برخورد با مردان به چشمشان خیره میشن و احوالپرسی خارج از متعارف میکنند و حریم برخوردها را حفظ نمیکنند و سرپا میخوان مرد نا محرم را قورت بدن قطعا خیانتکارند

 12. Avatar
  علی دسامبر 15, 2021 در 12:25 ق.ظ پاسخ

  تمام این خصوصیاتی که در این مطلب نوشته اید مو به مو در همسر بنده بارها بارها دیده شده من یک دختر ۴ساله دارم همسر من بدون دخترم زنده نمیمونه میخاهم دخترم را ازش دور کنم تا با آینده ای که خود رقم زده روبه رو شود

 13. Avatar
  Davood دسامبر 24, 2021 در 2:23 ب.ظ پاسخ

  بایدغافلگیرکرداگرشک دارید.هیچ راهکاری بهترازغافلگیرکردن نیست.وقتی درحین خیانت گیرافتادبدون معطلی یایدکشت خیانت کار.هیچ فرقی ندارن چه زن چه مرد باشه فوری باکشته بشه

  • Avatar
   A.b ژانویه 3, 2022 در 5:07 ب.ظ پاسخ

   داداش کشته بشه چیه یکم انسانیت داشته باش طلاق بده بره پی کارش دیگه تو خدا نیستی بخای واسه پایان عمر یکی دیگه زمان تایین کنی

 14. Avatar
  ali ژانویه 22, 2022 در 4:01 ب.ظ پاسخ

  من باشم سرش رو از تنش جدا میکنم بدون پرسش ازش فقط بهم ثابت بشه

 15. Avatar
  اسماعیل ژانویه 27, 2022 در 12:55 ق.ظ پاسخ

  واقعا باید کشته بشه زندگی یکی خراب کرده وسط راه نه رفت نه برگشت گناه دراره مرد همون اول عروسی نکنن برن خوشگزرونی خودشون اینا اهل زندگی نیستن وقتی فکر بچه شون نیستن م

 16. Avatar
  کیوان عسگری فوریه 13, 2022 در 4:31 ب.ظ پاسخ

  درود
  متاسفانه با بروز فن آوریهای جدید و امکانات دیده شدن و برقراری ارتباطات کلامی و کاری و بدون مرز و چشم و هم چشمی های مد روز خانمهای نسل جدیدتر ,عدم رعایت جایگاه زن بودن و زبان درازی و گستاخی عده نه چندان کمی از این قماش و به اصطلاح فمینیست بودن ایشان درنبود قواعد و راهکارهای مناسب برخورد و نقص قوانین جاری ثبت ازدواج و مهریه و …..در کمال تعجب و بر خلاف تصور عامه باعث مظلوم بودن بسیاری مردان نه همه آنها, بنا به آمار رسمی نه چندان نشر یافته, شده است , به عنوان مثال مبالغ نامتعارف مهریه به عنوان چماقی در دستان اینگونه زنان یکی از چندین حربه میباشد, که در صورت هر گونه پیشامد و اعتراضی از سوی زوج مثل تهدید اتمی باعث عدم حصول نتیجه درست شده و سد راه خیلیهاست.
  که نتایج و آمارهای بعدی گویای چگونگی تاثیرات مخرب و جانکاه آن میباشد , خیانت زوجین , انواع قتلهای فجیع , بلاتکلیفی و خرد شدن بچه های طلاق , خانه خرابی زنان دیگر متعهد با حضور این گونه زنان در جامعه و تبعات آن , مردان و زنان سرخورده و دارای عقده های روانی و ……..

  • Avatar
   بهروز آوریل 10, 2022 در 8:15 ق.ظ پاسخ

   قضاوت نکنید فقط اینقدر خودتون را بزنید به احمقی که دامنه اشتباهاتش زیاد بشه بعد که ثابت شد با گرفتن رضایت مهریه طلاق بدید برین دنبال آدم مناسب خودتون
   سخته ولی شدنی هست فقط از روی لجاجت مقابل به مثل نکنید
   خیانت یه مشگل روحی هست و فقط با روانکاوی و دوره های متعدد روان درمانی قابل جبران هست
   این که چرا به شما مربوط نیست چون هر آدمی رفتارهایی را که آموزش دیده بروز میده و وجود اون آدم هم برای اون مقطع از زندگی برای تکامل شما لازم بوده ولی بیهوده درگیر حاشیه و احساسات نشید
   مراقب فرزندانتان هم باشید و حرکت اشتباه یا حساب نشده ای هم انجام ندید
   این تجربه شخصی خودم بود امیدوارم اگر درگیر همسر خیانت کار هستید بتونه بکارتون بیاد

 17. Avatar
  سعید فوریه 23, 2022 در 2:29 ق.ظ پاسخ

  فرد خیانت کار را طلاق بدید اینا اصلا کنار نمیگذارند معتاد این کارند

 18. Avatar
  کامی فوریه 23, 2022 در 2:34 ق.ظ پاسخ

  خیانتکارا خیلی خیلی کثافت و پست فطرند اصلا نفهمند و بی شعور باید سنگسار بشن حتی یه پیامک کوچک که باشه اینا معتاد این کارند و هیچ وقت کنار نمیزارند فقط تنها راه جدایی و دوری از ایناس

 19. Avatar
  کامی فوریه 23, 2022 در 2:36 ق.ظ پاسخ

  هیف کسایی که با این خیانتکارا زندگی میکنند چون یه موقع به کشتن میدن خودشونا

 20. Avatar
  Zeinab فوریه 27, 2022 در 12:08 ق.ظ پاسخ

  برای زندگیمونو تنوع ایجاد کنیم گاهی از همسرمان بپرسیم چه توقعاتی آزمون داره چی دوس داره توجه کنیم به زندگی بنظر من اینکار باعث میشه یه زن درد دل کنه زن ها احتیاج دارن شنیده بشن به حرف هاشون توجه بشه این ۵۰ درصد قضیه رو حل میکنه

 21. Avatar
  سروش مارس 9, 2022 در 3:07 ق.ظ پاسخ

  به نظر من خیانت کار امکان نداره پشیمان بشه یا کارش رو ترک کنه همه وقتی دستشون رو بشه التماس میکنن ولی زنی که یه بار خیانت کنه تمام عمر خیانت میکنه

 22. Avatar
  Mhghhhb مارس 22, 2022 در 2:44 ق.ظ پاسخ

  احسنت

 23. Avatar
  Mhghhhb مارس 22, 2022 در 2:46 ق.ظ پاسخ

  عالی بود .. میشه با این روشها بر این مشکلات تا حدود زیادی فائق شد

 24. Avatar
  Mhghhhb مارس 22, 2022 در 2:46 ق.ظ پاسخ

  موافقم

 25. Avatar
  دنیا آوریل 8, 2022 در 6:37 ب.ظ پاسخ

  زنی که خیانت کرده مطمئن باشین هیچ حسی دیگه به شوهرش نداره ولی برای خودش هم ارزش قائل نیست
  من هم شوهرم بهم خیانت کرده وقتی فهمیدم وطلاق خواستم ولش کرد و قسم میخوره این دوسال هیچکاری نکرده ولی من نمیتونم باور کنم به هیچ وجه

 26. Avatar
  رضا آوریل 17, 2022 در 11:36 ق.ظ پاسخ

  این مطلبم به بقیه مطالبتون اضافه کنید.
  مردی که بد دله باعث میشه زنش خیانت کنه بابا یکم به زناتون محبت کنید
  من از دار دنیا هیچ مال ثروتی ندارم ولی تمام ثروت من اون زن وبچه ای هستن که الان چند ساله مثل کوه پشتم وایستادن.
  ویه چیز دیگه انقد به زناتون نگیدمادر من از شما جلوتره این باعث میشه زن احساس سردی بهش دست بده
  یکم بیایید مرد نباشیم انسان باشیم

 27. Avatar
  فرهاد آوریل 21, 2022 در 1:10 ق.ظ پاسخ

  تا حالا اگه کسی دیده زن خیانت کار پشیمون شده و توبه کرده باشه، بگه؟

 28. Avatar
  شیدا می 19, 2022 در 3:38 ق.ظ پاسخ

  باسلام خدمتان آقایان محترم . بنده زن هستم و علت گوش کردن این فایل این نبوده که به همسرم خیانت میکنم میخواستم بدونم چه رفتاری در من باعث شک ایشان شده که آن رفتارها رو نکنم . من عاشقانه بعد از ۱۲سال در کنار اون ماندم با تمام بدیهایی که میکنه . و از دیدگاه یه زن و احتیاج های اون در زندگی میخوام به شما مردان شریف و صادق که پاینده تعهدات بعد از ازدواج هستند بگم جدا از نیازهای معمول روزانه و خرج و مخارج زنها نیاز به توجه کلامی دارند همچنین عملا باید بهشون ثابت بشه که مورد توجه شما قرار دارند رابطه جنسی با کیفیت نه هول هولکی و … چون از لحاظ جنسی با آقایان خیلی تفاوت دارند مردی که برای روات جنسی همسرش ارزشی قائل نمیشه و فقط خودش رو میبینه چطور انتظار داره این رابطه تا ابد پایدار بماند فکر کنید این موضوع بر عکس بشه آیا شما خیانت نمی‌کنید در مورد مسائل جنسی زنها بیشتر مطالعه بفرمایید . از همسر خود و تمام مهارت‌های اون هرچند اندک تعریف کنید و هرگز اموال من و تو بین تان نباشد که مطمئن باشه هرچه در راه موفقیت به شما کمک می‌کند پاداش بدست آمده به نفع شما نیست بلکه برای هر دو شما است وقت بزارید ازش برای تمام بودنهاش قدر دانی کنید دوتایی به رستوران بروید زیر بارون قدم بزنید همدیگر در آغوش بکشید بی آنکه مسائل جنسی در میان باشه . برایش هدیه های کوچک بی مناسبت بخرید مناسبت‌ها را هرگز فراموش نکنید جلوی خانواده اش به او احترام بگذارید همچنین به خانواده اش تا اون به انتخاب شما افتخار کنه همیشه . از زنهای دیگر چه خوب چه بد تعریف نکنید این نشان دهنده توجه دقیق شما را به دیگر زنها رو در ذهن او می‌پروراند. زن ها بیشتر از هرچیزی به یه مرد قوی در مقابل مشکلات با درک و فهم که مسائل احساسی زنان را به خوبی می‌شناسد و در می‌کند نیاز دارند نه یک مرد خودخواه بد اخلاق شکاک بد دهن لالایی زبون باز که مجبور باشن از ترسشون در تصمیمات زندگی حرفی جز تایید حرفه‌ای شما بزنند. زنها ریز بین هستند و فراموش نکنید کوچکترین بدی یا خوبی و… شما از چشمهای آنها دور نخواهد ماند . به امید وفاداری زندگی های شما عزیزان. و در آخر گاهی ما بی توجهی شما نادیده گرفته شدن ما توسط همسر خود باعث می‌شود که زنها کارهایی کنند که شما فکر کنید شاید پای کس دیگری در میان است بلکه ترس از دست دادن شما را به خودتان بیاورد پس زود تصمیم نگیرید بجای قضاوت کردن از مشاور حتما حتما حتما مشورت بگیرید و انتظار نداشته باشید همه مثل باشند گاهی چه مرد چه زن نمی‌توانند نیازهای عاطفی خود را به زبان بیاورند وظیفه ما در قبال شریک عاطفی خود دقت کردن به رفتارهایی که باعث خوشحالی آنها شده است هست که کارهای مشابه آن را بیشتر انجام دهیم نه کارآگاه بازی الکی دربیاریم که داره لابد خیانت میکنه. هر آنچه برای خود نمی‌پسندید را برای همسر خود نپسند و بر عکس

 29. Avatar
  امید بی کلک ژوئن 27, 2022 در 12:26 ق.ظ پاسخ

  سلام عالی بود ممنون استفاده کردم امیدوارم که مطالب را تو زندگیم پیاده کنم و بی شک که نتیجه مثبت خواهم گرفت بازم دمتون گرم برا من خوب بود اول از خداوند مهربان و دوم از شما که نیت خیر خواهانه دارید. یا حق

دیدگاه خود را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم