خانه/خیانت/نشانه های خیانت زن

خیانت زنان

در گذشته بیشتر خیانت ها از جانب مردان بود و خیانت مردان رایج تر بوده اما متاسفانه امروزه خیانت زنان افزایش چشمگیری داشته . خیانت از ناشایست ترین اعمالی است که هر زن شوهر داری می تواند به آن مرتکب شود و آسیب های جبران ناپذیری به خانواده خود بزند .

تشخیص خیانت زن

در صورتی که احساس شک و تردید نسبت به همسر خود دارید ، نباید او را مورد قضاوت قرار دهید و متهم به کاری کنید .  چرا که تغییر رفتار ناگهانی در زنان ممکن است به علل مختلفی به وجود آید و در بسیاری موارد نمی ‌توان گفت که این موارد از نشنانه های خیانت در زنان است . پس بهتر است برای تشخیص خیانت زن به همسر به روانشناس مراجعه کنید و رفتارهای همسر خود که شما را به شک انداخته است را بیان کنید و زیر نظر بگیرید تا در صورت وجود خیانت بهترین تصمیم را بگیرید .

در صورت بروز خیانت زن فقط زن مقصر این اتفاق تلخ نبوده است بلکه مرد نیز در بروز این اتفاق نقش مهمی داشته است . نشانه های خیانت زن و نشانه های خیانت مرد علی رغم شباهت هایی که دارد ، تفاوت هایی هم دارند و به علل گوناگونی رخ می دهد .

تشخیص خیانت زن

نشانه های خیانت زن :

زمانی که یک زن در حال خیانت به همسر خود باشد ، نشانه هایی از خود بروز می دهد . با کمک روانشناس و بررسی و ارزیابی نشانه های خیانت همسر و همچنین زیر نظر داشتن رفتارهای همسر خود می توانید از وجود خیانت مطلع شوید . نشانه های خیانت زن شامل موارد زیر می شود :

1- سرد شدن همسر :

سرد شدن زنان یکی از بارزترین نشانه های خیانت زن می باشد . به طوری که زن دیگر نمی تواند به همسر خود ابراز علاقه و محبت کند و روابط احساسی و عاطفی بین زوجین به مشکلات جدی برمی خورد . همچنین اینگونه زنان از همبستر شدن با همسر خود اجتناب می کنند و دیگر میلی به برقراری رابطه جنسی با وی ندارد که باعث طلاق زوجین میشود

2- ابتلا به بیماری های مقاربتی :

زنانی که به عمل ناپسند خیانت مرتکب می شوند ممکن است به بیماری های مقاربتی جدید مبتلا شوند . بیماری های واژینال همچون عفونت های شدید و زگیل های تناسلی و همچنین زگیل های دهانی از جمله بیماری های مقاربتی می باشد که با داشتن رابطه نا مشروع با فردی غیر از همسر خود روی می دهد . ( این نشانه یکی از نشانه های خیانت زن که بسیار حائز اهمیت باشد )

3- خشونت های بی دلیل :

برخی از زنان زمانی که به خیانت مرتکب شده باشند و رابطه نا مشروع برقرار کرده باشند ، به دنبال مقصر این اتفاق می‌ گردند و همسر خود را مقصر بروز این اتفاق می ‌دانند . به همین علت بدون دلیل با همسر خود با خشونت و عصبانیت رفتار می‌ کنند .

4- محبت بیش از حد به خانواده و همسر :

از دیگر نشانه های خیانت زن ان است که ، پس از خیانت و برقراری رابطه نا مشروع احساس گناه و عذاب وجدان دارد . به همین منظور سعی می کند برای تسکین دادن به عذاب وجدانی که دارد ، به خانواده خود و همسر خود محبت کند و مدام به بهانه های مختلف از آن ها عذرخواهی می‌ کند .

5- احساس نگرانی :

این گونه افراد مدام احساس نگرانی می کنند چرا که هراسانند که رابطه جدید آن ها فاش شود .

6- تغییر در عادات رفتاری :

زنانی که خیانت می کنند به صورت ناگهانی رفتار و کردارهای آن ها دچار تغییر و تحولاتی می شود . به عنوان مثال : به امور منزل رسیدگی نمی کنند ، لباس های همسر خود را آماده نمی کنند ، به امور و درس های بچه ها رسیدگی نمی کنند و …

7- تغییر در زمان رفت و آمد به منزل :

این گونه زنان به بهانه های مختلف از خانه بیرون می روند ، دیر به خانه برمی گردند و مدام در حال بهانه تراشی برای بیرون رفتن از خانه هستند .

8- آراستگی و مراقبت بیش از حد :

یکی از نشانه های مهم خیانت زنان آن است که بیش از قبل به ظاهر خود توجه دارند و بیش از حد به آراستگی خود می پردازند . همچنین بدون آراستگی از خانه بیرون نمی روند .

9- ایحاد حریم خصوصی :

این گونه زنان حریم خصوصی برای خود ایجاد می کنند و فردی را به حریم خصوصی خود وارد نمی کنند . به عنوان مثال : گوشی موبایل خود را از خود دور نمی کنند ، برای موبایل خود رمز شخصی می گذارند ، مدام در حال صحبت کردن با گوشی و پیامک دادن هستند . همچنین همسر خود را از کارهای خود مطلع نمی کنند .

10- تغییر ناگهانی در امور روزمره :

تغییر ناگهانی امور روزمره زندگی از دیگر نشانه های خیانت در زن می باشد . به عنوان مثال مسافرت های کاری می روند ، بیشتر برای دوستان خود وقت می گذارند ، در کلاس های متفاوت تفریحی و یا ورزشی شرکت می کنند و … . این گونه تغییرات عدم صداقت و دروغگویی فرد را می رساند .

11- در خواست اعتماد بر آن ها :

زمانی که همسران زنان خیانت کار ، از خیانت آن ها مطلع می شوند و به آن ها شک می کنند ، از آن ها می خواهند که علت را توضیح دهند اما این گونه زنان از دادن پاسخ هاس منطقی جلوگیری می کنند و سعی می کنند که همسر خود را قانع کنند . در نهایت می خواهند که به او اعتماد کنند و نگران اوضاع پیش آمده نباشند .

12- مقایسه همسر با دیگران :

از نشانه های زنان خیانت کار آن است که مدام شریک زندگی خود را با مردان دیگر مقایسه می‌ کنند و نقاط قوت دیگران را به آن ها گوشزد می‌ کنند و از همسر خود به خاطر چیزی که هستند احساس نارضایتی می کنند .

13- پرهیز از صحبت کردن و وقت گذراندن با همسر :

زنانی که خیانت می کنند دیگر تمایلی به صحبت کردن با همسر خود ندارند . همچنین دیگر مایل نیستند که با همسر خود وقت بگذرانند . این گونه زنان دوست دارند که از همسر خود دور باشند به عنوان مثال به او پیشنهاد می دهند که به تنهایی به سفر برود .

14- برداشتن مبالغ بی دلیل از حساب :

بعضی از زنان که به همسر خود خیانت می کنند ، مبالغ زیادی را بی دلیل از حساب خود خارج می‌کنند یا به صورت نقدی از شما می گیرند و در حساب دیگری برای خود پس انداز می کنند تا بتوانند زندگی خود را پس از جدایی از نو بسازند . این امر یکی از نشانه های بارز خیانت زنان می باشد .

15- یافتن وسایل جلوگیری از بارداری :

یکی از مشهودترین نشانه های خیانت زن پیدا کردن کاندوم در منزل یا ماشین وی می باشد . در صورتی که این کاندوم برای همسر وی نباشد .

16- استفاده از قرص های بارداری :

اکثر زنانی که در حال خیانت به همسر خود هستند از بارداری اجتناب می کنند . به همین علت از قرص های ضد بارداری استفاده می کنند که مبادا ناخواسته باردار شوند

17- استفاده بیش از حد از شبکه های اجتماعی :

زنان خیانت کار به صورت ناگهانی میزان استفاده از شبکه های اجتماعی در آن ها افزایش می یابد . این گونه افراد تمایل دارند که حتی در محیط منزل با معشوقه خود صحبت کنند .

18- فراموشکاری :

زنان خیانت کار ، فراموشکار می شوند و تاریخ های رویداد های مهم را فراموش می کنند . به طور مثال : تاریخ تولد همسر و فرزندان ، تاریخ ازدواج و … را فراموش می ‌کنند .

19- عدم استفاده از موبایل نزد همسر :

زنان خیانت کار از آنجایی که مدام نگران فاش شدن راز خود هستند و از استفاده از گوشی موبایل خود نزد همسر ، اجتناب می کنند که مبادا همسر وی با خبر نشود .

همچنین در صورتی که همسر وی او را در حال کار کردن با گوشی خود ببیند ، به شدت دستپاچه می شوند و استرس می گیرند و سریعاً گوشی خود را کنار می گذارند .

20- تقویت استقلال فردی :

این افراد سعی می ‌کنند در امور خود مستقل شوند و در انجام کارها از همسر خود کمک نگیرند و همچنین از حمایت او بهره نمی ‌گیرند . حتی این افراد در کارها مستقلانه پیش می‌ روند و با همسر خود مشورت نمی کنند .

چرا زن ها خیانت می کنند

علت خیانت زنها چیست؟ (چرا زن ها خیانت میکنند)

پس از بررسی نشانه های خیانت زنان باید علا خیانت در زنان مورد بررسی قرار گیرد. علت خیانت زنها موارد بسیاری را شامل میشود و باید به طور کامل بررسی شود . اما ۱۱ علت خیانت زن های متاهل موارد زیر می باشد :

 1. بی تفاوتی و همچنین کمبود محبت و عاطفه از طرف همسر خود ( یکی از اصلی ترین علل بروز خیانت می باشد )
 2. مورد ابراز علاقه و عاطفه قرار گرفتن از طرف شخصی به جز همسر خود
 3. عدم اعتماد به نفس و ترس از طرد شدگی از طرف همسر خود
 4. نداشتن علاقه و انگیزه
 5. درک نشدن توسط همسر و تنها ماندن
 6. ابتلا به اختلال های روانی
 7. دچار شدن فرد به اعتیاد
 8. دچار شدن همسر به اعتیاد و نداشتن تعادل
 9. تامین نشدن از نظر مالی از طرف همسر
 10. عدم پاسخ گویی به نیازهای جنسی از طرف همسر خود و سرد مزاجی مردان
 11. حس تنوع طلبی ( این علت بیشتر در زمان خیانت مردان رخ می دهد اما در خیانت زنان نیز مشهود است )

چه زنانی بیشتر خیانت میکنند

 • زنانی که مشغول به کار هستند .
 • زنانی که درآمد بالایی دارند و نیاز مالی به همسر خود ندارند .
 • زنانی که احساس خوشبختی و خوشحالی در کنار همسر خود نمی کنند .
 • زنانی که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارهستند .
 • زنانی که حس تنوع طلبی در آن ها بالا است .
 • زنانی که جذابیت و زیبایی بالایی دارند .
 • زنانی که احساس می‌ کنند طرفداری ندارند و محبوب نیستند .
 • زنانی که در دوره ی تخمک گذاری هستند .
 • زنانی که از همسر خود خیانت دیده اند .
 • زنانی که به همسر خود شک دارند .
 • زمانی که بارداری آن ها ناموفق بوده و به افسردگی پس از بارداری مبتلا هستند .
 • زنانی که احساس می کنند از همسر خود بهتر و سر تر هستند .

زن خیانت کار

با مشاهده نشانه های خیانت زنان چه کار باید کرد ؟ 

در صورت مشاهده برخی از نشانه های خیانت زنان در همسر خود نباید عجولانه و بی پروا تصمیم گیری کنید. چرا که تصمیم گیری شما ممکن است غلط باشد و فقط زندگی مشترک شما را مورد تنش قرار دهد و بهتر است نخوه برخورد با خیانت زنان را بدانید و به درستی رفتار کنید.

از آنجایی که خیانت باعث می شود تا شما برانگیخته ، خشمگین و عصبانی شوید و ممکن است دست به اعمال ناشایست بزنید ، می بایست به روانشناس مراجعه کنید و از مشاوره خیانت استفاده کنید تا بتوانید به بهترین شکل تصمیم گیری کنید .

بنده شقایق درویشی عضو انجمن روانشناسان آمریکا و دارنده مدرک زوج درمانی از مرکز راه حل محور هلسینکی ، با برگزاری جلسات مشاوره خیانت سعی دارم تا به بهترین شکل با موضوع خیانت زنان ، خیانت مردان ، چگونگی پیشگیری از آن و راهکارهای درمانی شما را آشنا کنم تا به بهترین شکل تصمیم‌ گیری کنید .

2022-12-12T18:42:30+03:30توسط |دسته‌ها: خیانت|124 دیدگاه

124 دیدگاه

 1. Avatar
  ستار جولای 21, 2021 در 8:44 ب.ظ پاسخ

  به زن خودشک دارم گوشی خودش راازمن دورنگه میدارد .به بهانه دورهم جمع شدن صبحانه خوردن ازکرج‌ به تهران میرود کلاکارهاش مشکوک شده چکارکنم

 2. Avatar
  ستار جولای 21, 2021 در 8:47 ب.ظ پاسخ

  به زن خودم شک دارم بیشتراون کارهایی که بالا خودمو انجام میده دورنگه داشتن گوشی ازدست من رمز گذاری وبه بهانهای مخطلف ازخونه بیرون رفتن

 3. Avatar
  علیرضا آگوست 13, 2021 در 1:13 ق.ظ پاسخ

  واقعا دمتون گرم خانم شقایق تمامه حرفاتون حقه این مشکل برامن اتفاق افتاده وباعث جدایه من از همسرم شود ولی خدای من همسرمو دوست داشتن ولی احساس میکردم زنم تنوع دوست داشت و این خیلی ……ولی خدایش نفست حقه انشالا خدا بهتون اذت نفس وشما رو با خانم فاطمه زهرا مهشور کنه از حرفاتون دلم اروم گرفت خدا قوت بده وعمر با اذت داشته باشین دنیا ارزشه خیانت نداره اگه بدونبم چقد زنده وکی باید بریم یا علی…………

 4. Avatar
  محمودزاده آگوست 20, 2021 در 2:12 ب.ظ پاسخ

  سلام خدمت شما .حدودا ۸ماه پیش متوجه شدم زنم به من خیانت کرده کلی بحث مان شد اول انکار میکرد بعد با نشان دادن مدارک قبول کرد که با یکی از همکاراش که مردی متاهل بوده ومیدانست که متاهل است به قول خودش رابطه عاطفی ودرد دل کردن داشت که دروغ بوده من فیلمهایی از دوتاشون داخل ماشین در اغوش هم بدست اوردم که کتمان میکرد وهزار دلیل اورد که تو این کمبودها را داشتی من با ان مرد فقط درد دل میکردم .خواستم با هم روی ان مرد شکایت کنیم قبول نکرد گفتم بریم با خانواده ان مرد با حضور خودش صحبت کنیم قبول نکرد خواستم طلاقش بدم قبول کرد بعد فکر دخترم افتادم بعد طلاق چی بزسرش خواهدامد منصرف شدم تهدیدش کردم درصورتی طلاقش میدم که از هردوتاشون شکایت کنم وبه کیفر خیانت را به هرقیمتی ببینند به التماس افتاد نه این کارونکن ابروی مرا بیش از این نبر .الان چند ماهی مثلازندگی میکنیم صبح تاشب سر کارم شبها هم اون تو گوشی به اصطلاح بادوستان زن چت میکند میگویم گوشیت را بده ببینم با عصبانیت نمیدهد .چندبار باماشین تعقیبش کردم متوجه شدوناراحتی به پا کرد پسرم سر این موضوع ازماجداشده ومجردی زندگی میکنه ودخترم ۱۵سالشه باماست منم صبح تا شب خودمو میخورم که کجا رفته با کی صحبت میکنه بازم فکر خیانته یا سالمه ارامش ندارم نه می تونم طلاقش بدم نه میتونم با هاش با ارامش زندگی کنم با چنتا مشاور صحبت کردم نتیجه نداد کمکم کنید .

  • دکتر شقایق درویشی
   دکتر شقایق درویشی دسامبر 16, 2021 در 5:48 ب.ظ پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   حتما از یک روانشناس متخصص طی جلسات متعدد کمک بگیرید.
   حتما میتونه به ارامشتون و حل مشکلتون کمک بیشتری بشه

  • Avatar
   علی سپتامبر 11, 2022 در 9:29 ب.ظ پاسخ

   برادر عزیز من طلاقش بده دوباره زندگیتو بساز اصل بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است …..قوی تر از قبل باش بذار دستمال هرز دیگران باشه

   • Avatar
    bhrwwzomid اکتبر 28, 2022 در 10:13 ب.ظ پاسخ

    هرکس‌خیانت‌دیدبه‌نظرمن‌دردومرگ‌همیشگی‌‌اومده‌سراغش‌وخوب‌شدنی‌نیست‌خیانت‌=اعتیادمرگ‌دردناک‌‌ونفس‌گیر‌زن‌ومردخیانتکارسزاش‌مرگه‌وخلاص.

  • Avatar
   هادی سپتامبر 24, 2022 در 9:23 ب.ظ پاسخ

   بکشش

   • Avatar
    جواد نوامبر 5, 2022 در 12:11 ق.ظ پاسخ

    سلام.بسیاری از زنان در برنامه چینی و نقشه کشی استاد هستن.
    با نرم حرف زدن و گریه کردن و بعضی وقت ها به مریضی زدن تو رو از فکرت منصرف میکنن

   • Avatar
    کاملیا فوریه 7, 2023 در 3:07 ق.ظ پاسخ

    زنی که دوران مجردی تنوع طلبی کرده با پسرهای مختلف سکس داشته نمیتونه با کسی ازدواج کنه چون صد درصد بهش خیانت میکنه… یا اینکه قبل از ازدواج حتما مشاوره کنید با روان‌شناس‌ها…

  • Avatar
   امیر نوامبر 11, 2022 در 1:43 ق.ظ پاسخ

   سلام دوست عزیز.خیلی حرف‌هاتون یک طرفه است. به خودت نگاه کن که چی کار کردی که با این که مچشو‌گرفتی باز هم بیخیال نمیشه. به ریشه رفتارهات و کارهای خودت هم فکر کن. ببخشید اگر رک حرف زدم

  • Avatar
   مهران دسامبر 9, 2022 در 10:29 ب.ظ پاسخ

   به نظرم طلاق بدین خانمی که یکبار خیانت کنه بازم تکرار میکنه

  • Avatar
   کوروش ژانویه 25, 2023 در 3:38 ب.ظ پاسخ

   طلاق بده بره
   فکر کردی بچه هات با طلاق بدبخت میشن؟
   نخیر اون تاثیری رو که قراره طلاق بذاره بدترشو همین الانم گذاشته.
   ربطی به طلاق نداره.
   زنتو برای یه مرد دیگه داری نگه داری میکنی. فردا مرده باید بیاد ازت تشکر کنه. بگه لاغر شده یکم بیشتر بهش برس حال نمیده.دیگه.
   برو زود طلاقش بده. این لیاقت نداره خودتم بیشتر از این بی ارزش و بی عرضه نکن.

  • Avatar
   جاوید آوریل 20, 2023 در 11:57 ب.ظ پاسخ

   واقعا فهمیدی بهت خیانت میکنه مدارکم داری و با چشم خودت دیدی بازم نگهش داشتی که پررو تر بشه؟؟؟!!!!!
   بچهاتو بهونه نکن که دخترت هم فردا خودش همدست مادرش میشه. شایدم الانشم هست؟؟!!!!
   اینکارت بدتر بچه هاتو نابود میکنه. البته الانم اوضاع خوبی ندارن. با این توضیحاتت. پس الکی بهونشون نکن. طلاقش بده بره. نخاستم. حرف دیگه ای بزنم. ساده ترین راه و بهت نشون دادم(طلاق)

 5. Avatar
  ابوالفضل سپتامبر 13, 2021 در 8:17 ق.ظ پاسخ

   سلام .من یه ماه پیش فهمیدم همسرم با یکی دیگه داره حرف میزنه ولی وقتی چتاشم نگاه کردم تو چتاشم مشخص بود که زیاد با پسره گرم نگرفته وقتی ازش پرسیدم قسم خورد تهدیدش کرده و مجبور به اینکه باهاش پیام بده شده اما الان زیاد بهم محبت نمیکنه همش تو خودشه البته افسردگی شدید هم داره بدلیل مشکلات زندگیمون و وقتی میگم چرا باهام اینجوری رفتار میکنی میگه تو باید درکم کنی که اعصابم خورده منم چیزی بهش نمیگم و تا کوچکترین اتفاقی میفته قهر میکنه میره خونه باباش اما خیلی زود خودش برمیگرده و به خونوادش هم نمیگه که باهام قهر کرده از طرفی واسه قضیه قبلی نتونستم باور کنم که دیگه بهم خیانت نمیکنه ولی خیلی دوسش دارم و نمیتونم ترکش کنم
  کمکم کنین چیکار کنم ممنون

  • دکتر شقایق درویشی
   دکتر شقایق درویشی دسامبر 16, 2021 در 5:29 ب.ظ پاسخ

   سلام
   از یک روانشناس و مشاور متخصص در حوزه خیانت راهنمایی بگیرید.

   • Avatar
    غریبه فوریه 3, 2023 در 3:21 ق.ظ پاسخ

    دوست عزیز بنظرم ی دونه دستگاه شنود بگیر و تو کیف خانومت جاسازی کن تا خیلی راحت مچشو بگیری و مدرکی محکم برای دادگاه باشه،، وبگو مهریه ات و بچها رو بهت ببخشه ی لگد در کونش بزن و پرتش کن از خونت بیرون

  • Avatar
   ن فوریه 26, 2022 در 12:25 ق.ظ پاسخ

   • Avatar
    مرتضی ژانویه 12, 2023 در 6:36 ق.ظ پاسخ

    من ۱۲سال ازدواج کردم بسیار ناراضی هستم من روزی هزار بار لعنتش میخانمم بهم تلفنی خیانت کرده از عصه تمام موهام سفید شده سه تا بچه دارم سرکار نمیرم ترس این که بهم خیانت کنه ماندم چکار کنم یکیو پیدا کنم باماشین لهش کنه راحت بشم هیچی هم براش کم نزاشتم حرومزاده هست

 6. Avatar
  سینا اکتبر 3, 2021 در 1:46 ق.ظ پاسخ

  یه راه حل داره اونم طلاقه خوب تموم مگه راه دیگه ای هم هست.

 7. Avatar
  مرتزا اکتبر 16, 2021 در 5:57 ق.ظ پاسخ

  من زنم پس از 18 سال زندگی خیانت کرد . معمولا زنهای خوشگل مغرورند و خیانت را حق خودشان میدانند و به عنوان یک موفقیت برای خود قلمداد میکنند

  • Avatar
   به تو چه ژانویه 1, 2023 در 8:31 ب.ظ پاسخ

   سلام این چرت و پرتا چیه
   من همه این علائم‌و دارمو خیانتم نمی کنم فقط از شوهزم متنفرم

 8. Avatar
  مجتبی اکتبر 22, 2021 در 2:55 ق.ظ پاسخ

  اینجوری باشه و مبنای خیانت زنان این آیتم ها باشه ۹۰ درصد زنها خیانتکار میشن

 9. Avatar
  بهاره خالقی نوامبر 5, 2021 در 11:30 ب.ظ پاسخ

  من همسرم دوست ندارم ازم جدا نمیشه چه کنم؟

 10. Avatar
  بهار نوامبر 5, 2021 در 11:33 ب.ظ پاسخ

  من همسرم دوست ندارم ازم جدا نمیشه چه کنم؟

 11. Avatar
  م ش نوامبر 21, 2021 در 4:43 ب.ظ پاسخ

  زنهایی که مدام در برخورد با مردان به چشمشان خیره میشن و احوالپرسی خارج از متعارف میکنند و حریم برخوردها را حفظ نمیکنند و سرپا میخوان مرد نا محرم را قورت بدن قطعا خیانتکارند

 12. Avatar
  علی دسامبر 15, 2021 در 12:25 ق.ظ پاسخ

  تمام این خصوصیاتی که در این مطلب نوشته اید مو به مو در همسر بنده بارها بارها دیده شده من یک دختر ۴ساله دارم همسر من بدون دخترم زنده نمیمونه میخاهم دخترم را ازش دور کنم تا با آینده ای که خود رقم زده روبه رو شود

 13. Avatar
  Davood دسامبر 24, 2021 در 2:23 ب.ظ پاسخ

  بایدغافلگیرکرداگرشک دارید.هیچ راهکاری بهترازغافلگیرکردن نیست.وقتی درحین خیانت گیرافتادبدون معطلی یایدکشت خیانت کار.هیچ فرقی ندارن چه زن چه مرد باشه فوری باکشته بشه

  • Avatar
   A.b ژانویه 3, 2022 در 5:07 ب.ظ پاسخ

   داداش کشته بشه چیه یکم انسانیت داشته باش طلاق بده بره پی کارش دیگه تو خدا نیستی بخای واسه پایان عمر یکی دیگه زمان تایین کنی

 14. Avatar
  فاطمه ژانویه 21, 2022 در 12:50 ق.ظ پاسخ

  ده ساله التماس کردم شوهرم بهم خیانت نکنه.از هر فرصتی استفاده کرد.یکساله درخواست طلاق دادم نشسته قصه حسین کرد شبستری برام میخونه.دادگاه میگه شوهر قبول نکنه طلاق غیر ممکنه.
  با شوهر یکی از معشوقه هاش اشنا شدم.یکم اتیش رو زیاد کردم بلکه از دستش خلاص بشم.هنوز میگه من دوستت دارم! این چطور دوست داشتنه.
  قانون میگه باید ثابت کنی احتمال فساد هست طلاقت بدیم! یعنی حتما باید رابطه داشته باشم فیلم بگیرم که قبول کنن من از زندگی با فردی که دایم کانال عوص میکنه متنفرم؟

 15. Avatar
  ali ژانویه 22, 2022 در 4:01 ب.ظ پاسخ

  من باشم سرش رو از تنش جدا میکنم بدون پرسش ازش فقط بهم ثابت بشه

  • Avatar
   سام هرمز دسامبر 5, 2022 در 12:59 ق.ظ پاسخ

   متوجه شدم زنم تلفنی با کسی در ارتباطه

   اولش خواستم بدم یکی از دوستان با ماشین زیرش کنه ک دیه هم نصیبم بشه

   ولی با مشورت داداشم سریع ب پدرش زنگ زدم و موضوع رو گفتم و بعد با تهدید مجبورش کردم توافقی طلاق بگیره

   داستان خیانت نیست
   داستان اینه ک زن خائن تو کارهای دیگه هم میلنگه
   مثل ارتباطات و اجتماعی بودنش و صداقت و تربیت بچه و آشپزی و رفتار با خانواده و برنامه ریزی برای زندگی و رویاهایش و ……
   مثلاً حتی ب خانواده خودش هم وقعی نمی‌داشت و تو مشکلات کنارشون نبود چ برسه به من

   دوستان بهترین راهنمایی اینه سریع و سریع زن خائن رو طلاق توافقی بدید
   با هر ترفندی شده
   چون عصبانی هستید و نابود شدید میتونید عصبانیتتون رو چاشنی طلاق کنید و اگر راه نیومد خون و خونریزی کنید بهتره از این زندگیتون تباه شه
   در ضمن اجازه ملاقات بچه رو تا آخر عمر ندید
   چون معمولا اینا نقشه میکشن و بچه رو ب جونتون میندازه
   و ب جون خانم جدیدتون میندازه و بچه یه بام و دو هوا میشه

   من الان شش ساله طلاق دادم و حتی یه باز نذاشتم بچه رو ببینه
   پسرم خیال می‌کنه خانم جدیدم مامان واقعیشه
   منم همه جوره پشت خانومم و پسر رو مودب و بااحترام بارآوردیم
   طوری که صبح تا شب قربونش صدقه مامانش میره و خانومم مادری رو درحقش ب کمال رسونده و منو مدیون خودش کرده

   • Avatar
    راحیل دسامبر 12, 2022 در 11:51 ب.ظ پاسخ

    همه ی اینا بخاطر حرف زدن تلفنی؟؟ خون و خونریزی؟ خوب خانم سابقت می دونسته تو چه جانی وحشی هستی حق داشته ازت فراری بوده

 16. Avatar
  اسماعیل ژانویه 27, 2022 در 12:55 ق.ظ پاسخ

  واقعا باید کشته بشه زندگی یکی خراب کرده وسط راه نه رفت نه برگشت گناه دراره مرد همون اول عروسی نکنن برن خوشگزرونی خودشون اینا اهل زندگی نیستن وقتی فکر بچه شون نیستن م

 17. Avatar
  کیوان عسگری فوریه 13, 2022 در 4:31 ب.ظ پاسخ

  درود
  متاسفانه با بروز فن آوریهای جدید و امکانات دیده شدن و برقراری ارتباطات کلامی و کاری و بدون مرز و چشم و هم چشمی های مد روز خانمهای نسل جدیدتر ,عدم رعایت جایگاه زن بودن و زبان درازی و گستاخی عده نه چندان کمی از این قماش و به اصطلاح فمینیست بودن ایشان درنبود قواعد و راهکارهای مناسب برخورد و نقص قوانین جاری ثبت ازدواج و مهریه و …..در کمال تعجب و بر خلاف تصور عامه باعث مظلوم بودن بسیاری مردان نه همه آنها, بنا به آمار رسمی نه چندان نشر یافته, شده است , به عنوان مثال مبالغ نامتعارف مهریه به عنوان چماقی در دستان اینگونه زنان یکی از چندین حربه میباشد, که در صورت هر گونه پیشامد و اعتراضی از سوی زوج مثل تهدید اتمی باعث عدم حصول نتیجه درست شده و سد راه خیلیهاست.
  که نتایج و آمارهای بعدی گویای چگونگی تاثیرات مخرب و جانکاه آن میباشد , خیانت زوجین , انواع قتلهای فجیع , بلاتکلیفی و خرد شدن بچه های طلاق , خانه خرابی زنان دیگر متعهد با حضور این گونه زنان در جامعه و تبعات آن , مردان و زنان سرخورده و دارای عقده های روانی و ……..

  • Avatar
   بهروز آوریل 10, 2022 در 8:15 ق.ظ پاسخ

   قضاوت نکنید فقط اینقدر خودتون را بزنید به احمقی که دامنه اشتباهاتش زیاد بشه بعد که ثابت شد با گرفتن رضایت مهریه طلاق بدید برین دنبال آدم مناسب خودتون
   سخته ولی شدنی هست فقط از روی لجاجت مقابل به مثل نکنید
   خیانت یه مشگل روحی هست و فقط با روانکاوی و دوره های متعدد روان درمانی قابل جبران هست
   این که چرا به شما مربوط نیست چون هر آدمی رفتارهایی را که آموزش دیده بروز میده و وجود اون آدم هم برای اون مقطع از زندگی برای تکامل شما لازم بوده ولی بیهوده درگیر حاشیه و احساسات نشید
   مراقب فرزندانتان هم باشید و حرکت اشتباه یا حساب نشده ای هم انجام ندید
   این تجربه شخصی خودم بود امیدوارم اگر درگیر همسر خیانت کار هستید بتونه بکارتون بیاد

 18. Avatar
  سعید فوریه 23, 2022 در 2:29 ق.ظ پاسخ

  فرد خیانت کار را طلاق بدید اینا اصلا کنار نمیگذارند معتاد این کارند

 19. Avatar
  کامی فوریه 23, 2022 در 2:34 ق.ظ پاسخ

  خیانتکارا خیلی خیلی کثافت و پست فطرند اصلا نفهمند و بی شعور باید سنگسار بشن حتی یه پیامک کوچک که باشه اینا معتاد این کارند و هیچ وقت کنار نمیزارند فقط تنها راه جدایی و دوری از ایناس

 20. Avatar
  کامی فوریه 23, 2022 در 2:36 ق.ظ پاسخ

  هیف کسایی که با این خیانتکارا زندگی میکنند چون یه موقع به کشتن میدن خودشونا

 21. Avatar
  Zeinab فوریه 27, 2022 در 12:08 ق.ظ پاسخ

  برای زندگیمونو تنوع ایجاد کنیم گاهی از همسرمان بپرسیم چه توقعاتی آزمون داره چی دوس داره توجه کنیم به زندگی بنظر من اینکار باعث میشه یه زن درد دل کنه زن ها احتیاج دارن شنیده بشن به حرف هاشون توجه بشه این ۵۰ درصد قضیه رو حل میکنه

 22. Avatar
  سروش مارس 9, 2022 در 3:07 ق.ظ پاسخ

  به نظر من خیانت کار امکان نداره پشیمان بشه یا کارش رو ترک کنه همه وقتی دستشون رو بشه التماس میکنن ولی زنی که یه بار خیانت کنه تمام عمر خیانت میکنه

 23. Avatar
  Mhghhhb مارس 22, 2022 در 2:44 ق.ظ پاسخ

  احسنت

 24. Avatar
  Mhghhhb مارس 22, 2022 در 2:46 ق.ظ پاسخ

  عالی بود .. میشه با این روشها بر این مشکلات تا حدود زیادی فائق شد

 25. Avatar
  Mhghhhb مارس 22, 2022 در 2:46 ق.ظ پاسخ

  موافقم

 26. Avatar
  دنیا آوریل 8, 2022 در 6:37 ب.ظ پاسخ

  زنی که خیانت کرده مطمئن باشین هیچ حسی دیگه به شوهرش نداره ولی برای خودش هم ارزش قائل نیست
  من هم شوهرم بهم خیانت کرده وقتی فهمیدم وطلاق خواستم ولش کرد و قسم میخوره این دوسال هیچکاری نکرده ولی من نمیتونم باور کنم به هیچ وجه

 27. Avatar
  رضا آوریل 17, 2022 در 11:36 ق.ظ پاسخ

  این مطلبم به بقیه مطالبتون اضافه کنید.
  مردی که بد دله باعث میشه زنش خیانت کنه بابا یکم به زناتون محبت کنید
  من از دار دنیا هیچ مال ثروتی ندارم ولی تمام ثروت من اون زن وبچه ای هستن که الان چند ساله مثل کوه پشتم وایستادن.
  ویه چیز دیگه انقد به زناتون نگیدمادر من از شما جلوتره این باعث میشه زن احساس سردی بهش دست بده
  یکم بیایید مرد نباشیم انسان باشیم

 28. Avatar
  فرهاد آوریل 21, 2022 در 1:10 ق.ظ پاسخ

  تا حالا اگه کسی دیده زن خیانت کار پشیمون شده و توبه کرده باشه، بگه؟

  • Avatar
   جاوید آوریل 21, 2023 در 12:14 ق.ظ پاسخ

   عمرا. من خودم قبلا با دختر عمه خودم عشق و عاشقی داشتیم. ولی هربار که میخاستم برم خواستگاری. یه گوهی ازش درمیومد. خلاصه چندسال. همینطور گذشت. دیدم این خانوم با چندتا مرد رابطه داشته. اخرشم بیخیالش شدم یه بدبخت دیگه افتاد تو دامش. الانم یه پسر ۱۰ ساله داره ولی همچنان درحال خیانت به شوهر بدبختش. حتی چندبارم اومده سراغ من که باهاش رابطه داشته باشم. من قبول نکردم. به خودشم گفتم دیدی تو ادم بشو نیستی؟!!!
   ازداوج کردی و پسرت ۱۰ سالشع. بازم داری خیانت میکنی

   ادم خیانتکار درست بشو نیست و قابل اطمینان نیست تا لحظه مرگ

 29. Avatar
  شیدا می 19, 2022 در 3:38 ق.ظ پاسخ

  باسلام خدمتان آقایان محترم . بنده زن هستم و علت گوش کردن این فایل این نبوده که به همسرم خیانت میکنم میخواستم بدونم چه رفتاری در من باعث شک ایشان شده که آن رفتارها رو نکنم . من عاشقانه بعد از ۱۲سال در کنار اون ماندم با تمام بدیهایی که میکنه . و از دیدگاه یه زن و احتیاج های اون در زندگی میخوام به شما مردان شریف و صادق که پاینده تعهدات بعد از ازدواج هستند بگم جدا از نیازهای معمول روزانه و خرج و مخارج زنها نیاز به توجه کلامی دارند همچنین عملا باید بهشون ثابت بشه که مورد توجه شما قرار دارند رابطه جنسی با کیفیت نه هول هولکی و … چون از لحاظ جنسی با آقایان خیلی تفاوت دارند مردی که برای روات جنسی همسرش ارزشی قائل نمیشه و فقط خودش رو میبینه چطور انتظار داره این رابطه تا ابد پایدار بماند فکر کنید این موضوع بر عکس بشه آیا شما خیانت نمی‌کنید در مورد مسائل جنسی زنها بیشتر مطالعه بفرمایید . از همسر خود و تمام مهارت‌های اون هرچند اندک تعریف کنید و هرگز اموال من و تو بین تان نباشد که مطمئن باشه هرچه در راه موفقیت به شما کمک می‌کند پاداش بدست آمده به نفع شما نیست بلکه برای هر دو شما است وقت بزارید ازش برای تمام بودنهاش قدر دانی کنید دوتایی به رستوران بروید زیر بارون قدم بزنید همدیگر در آغوش بکشید بی آنکه مسائل جنسی در میان باشه . برایش هدیه های کوچک بی مناسبت بخرید مناسبت‌ها را هرگز فراموش نکنید جلوی خانواده اش به او احترام بگذارید همچنین به خانواده اش تا اون به انتخاب شما افتخار کنه همیشه . از زنهای دیگر چه خوب چه بد تعریف نکنید این نشان دهنده توجه دقیق شما را به دیگر زنها رو در ذهن او می‌پروراند. زن ها بیشتر از هرچیزی به یه مرد قوی در مقابل مشکلات با درک و فهم که مسائل احساسی زنان را به خوبی می‌شناسد و در می‌کند نیاز دارند نه یک مرد خودخواه بد اخلاق شکاک بد دهن لالایی زبون باز که مجبور باشن از ترسشون در تصمیمات زندگی حرفی جز تایید حرفه‌ای شما بزنند. زنها ریز بین هستند و فراموش نکنید کوچکترین بدی یا خوبی و… شما از چشمهای آنها دور نخواهد ماند . به امید وفاداری زندگی های شما عزیزان. و در آخر گاهی ما بی توجهی شما نادیده گرفته شدن ما توسط همسر خود باعث می‌شود که زنها کارهایی کنند که شما فکر کنید شاید پای کس دیگری در میان است بلکه ترس از دست دادن شما را به خودتان بیاورد پس زود تصمیم نگیرید بجای قضاوت کردن از مشاور حتما حتما حتما مشورت بگیرید و انتظار نداشته باشید همه مثل باشند گاهی چه مرد چه زن نمی‌توانند نیازهای عاطفی خود را به زبان بیاورند وظیفه ما در قبال شریک عاطفی خود دقت کردن به رفتارهایی که باعث خوشحالی آنها شده است هست که کارهای مشابه آن را بیشتر انجام دهیم نه کارآگاه بازی الکی دربیاریم که داره لابد خیانت میکنه. هر آنچه برای خود نمی‌پسندید را برای همسر خود نپسند و بر عکس

  • Avatar
   bardia.mohammadkhani@gmail.com سپتامبر 9, 2022 در 4:55 ق.ظ پاسخ

   عالی بود نظرت کیف کردم

  • Avatar
   سعید اکتبر 19, 2022 در 5:00 ب.ظ پاسخ

   بسیار عالی و کامل
   من سالهاست کارم مشاوره خانواده و درمان اختلالات رفتاری و اختلالات زناشویی است، واقعا نظرات شما کاملا صحیح و کارشناسی و کاملا کاربردی است
   ضمنا همانطور که شما هم اشاره کردید، این نشانه ها حتما و لزوما بمعنای خیانت نیست، ممکنه دلیل برخی از این رفتارها مشکلات دیگری باشه
   با دیدن این نشانه ها نباید زود قضاوت کرد
   باید با سعه صدر بررسی و حتما از مشاورین و روانشناسان مجرب کمک گرفته بشه

   • Avatar
    محمد دسامبر 2, 2022 در 1:14 ق.ظ پاسخ

    سلام ،من مدت ده سال هست که بخاطر یک کلاهبردار کل زندگیم رفت ،تز اون موقع به بعد هم با حقوق کارگری دارم زندگی میکنم شما ،که مشاور خانواده هستید ،بفرمایید که همسر من خیلی ولخرجه و اصلا رعایت درآمد منو نمیکنه با دوتا بچه بازم بفکر خرج های الکی و ظاهری هستش ،جالب اینجاست که تو کلامش خودشو نگران تر از همه نشون میده نسبت به آینده بچه هامون اما تو رفتار فقط چشم و هم چشمی براش اهمیت داره و سره ساده ترین چیزا دعوا راه میندازه بنظرتون چکار کنم وضعیت بهتر بشه و آرامش برگرده به خونه

    • دکتر شقایق درویشی
     دکتر شقایق درویشی ژانویه 24, 2023 در 4:09 ب.ظ پاسخ

     سلام و وقت بخیر
     حتما از یک زوج درمانگر برای حل این مشکل کمک بگیرید.
     برای راهنمایی بیشتر با کلینیک تماس بگیرید همکاران من در کلینیک راهنمایی تون میکنن
     02188217088

  • Avatar
   حامد نوامبر 11, 2022 در 8:27 ق.ظ پاسخ

   👏👏👏👍👍👍
   هر که از یار تحمل نکند یار مگویش
   وانکه در عشق ملامت نکشد مرد مخوانش

  • Avatar
   امیرحسین ژانویه 13, 2023 در 4:42 ق.ظ پاسخ

   مرسی ازدیدگاه ارزنده وبیانات راهبردی شما.اگرچون انسان زندگی کنیم ودرک وفهم داشته باشیم مشگلی پیش نخواهدبود.یادمان باشد…همش مرد،،،مردمیکنیم این مرد ازکجا اومده…ازدامن همین زن؟؟؟اینجاست که از دامن زن مردبه معراج می‌رسد…دقت کردین بیشترکارها که با ظرافت هستن دست خانم هاست پس روحیه شان خیلی ظریفه…مراقبش باشین که زودمیشکند…ودرپایان عرایضم میگم.زن نیک خردوپارسا. کندمرددرویش را پادشاه. شادوپیروزباشید…قدردان زحمات همه خانم هادرزندگی روزمره خودهستم…وازخدامیخوام که بهترینش رانصیبم کنه.

 30. Avatar
  امید بی کلک ژوئن 27, 2022 در 12:26 ق.ظ پاسخ

  سلام عالی بود ممنون استفاده کردم امیدوارم که مطالب را تو زندگیم پیاده کنم و بی شک که نتیجه مثبت خواهم گرفت بازم دمتون گرم برا من خوب بود اول از خداوند مهربان و دوم از شما که نیت خیر خواهانه دارید. یا حق

 31. Avatar
  محمد حسین خان آگوست 4, 2022 در 1:01 ق.ظ پاسخ

  پری رو تاب مستوری ندارد /// در ار بندی سر از روزن بر آرد
  زن یا مردی که یک بار خیانت کرد باز هم میکند حد اقل 98% چنین اند

  • Avatar
   مسعود فوریه 1, 2023 در 9:49 ب.ظ پاسخ

   زن خیانتکار رو طلاق بدین خیانت یه هورمونه تو بدن که وقتی شروع بشه پایانی نداره مخصوصا واسه زن جماعت

 32. Avatar
  حسین آگوست 10, 2022 در 2:55 ق.ظ پاسخ

  سلام بنظرم مرد باید طوری رفتار کند زن احساس کند که همه زنها شوهرش را دوست دارن و از چنگش میخان در بیارن ان وقت تمام فکر ذکر زن میشه نگهداری شوهر دیگه به خیانت فکر نمیکنه

  • Avatar
   حسین اکتبر 6, 2022 در 10:44 ق.ظ پاسخ

   به به

  • Avatar
   سپهر اکتبر 22, 2022 در 3:43 ب.ظ پاسخ

   کاملا اشتباه همین رفتارا باعث خیانت میشه

 33. Avatar
  مجید یزدان کیش آگوست 12, 2022 در 12:58 ب.ظ پاسخ

  سلام
  ضعف ولاغری وزشت شدن پدر ومادر به هنگام تولد نشان دهنده حرام زادگیست کهDNA ان را حتما بگیرید مطمعن باشید

  ویک زن وقتی خیانت میکند شکمش ورم میکند صورتش تیره میشود زگیل بر بدنش زاهر میشود
  وچشمهایش نافرم میشود وبدن بوی بدی میدهد

 34. Avatar
  مسعود آگوست 19, 2022 در 7:13 ق.ظ پاسخ

  خداواندا، کل فاسدین را در امور مسلمین اصلاح بگردان.
  (الهم اصلح فاسدن من کل امور المسلمین)

 35. Avatar
  محسن آگوست 28, 2022 در 1:09 ب.ظ پاسخ

  سلام چند ماه پیش فهمیدم همسرم با یکی از دوستام تو فضا مجازی چت میکنه اوایل جلو خودم چت میکرد بعد ک خانوادم بهم میگفتن خانومت یه با گوشی یه کارایی میکنه گیرایی بهش دادم ک بعدا فهمیدم پنهانی از من باز چت میکرده ولی هم به دوستم از نظر ناموسی خاطرجم هستم هم به همسرم با همسرم که حرف زدم و دعوا هم کردم گفت مثل داداشم بود و فقط حرفای الکی میزدیم و اگه دوستت یه بار میفهمیدم بهم نظر داره بهش پیام نمیدادم و این حرفا با این که میدونم راست میگه ولی بازم نمیتونم فراموش کنم شاید هم دوباره ازدواج کردم چون دیگ این زندگی واسم مزه ای نداره خیلی عذاب میکشم …

  • Avatar
   محمد دسامبر 2, 2022 در 1:19 ق.ظ پاسخ

   من فقط شنیدم بوی بدنش خیلی بد میشه زن خیانت کار البته از کسانی که تجربشو داشتن شنیدم ،ولی در مورد بقیش نظری ندارم

 36. Avatar
  احسان سپتامبر 2, 2022 در 11:24 ب.ظ پاسخ

  تا زمانی ک این گوشی ها در دسترس شون هست خیانت کار هم نباشن میشن چون زن ناقص العقله یکی بهش بگه عزیزم دیگه میپره تو بغلش

  • Avatar
   btwm ژانویه 27, 2023 در 5:36 ب.ظ پاسخ

   عقل خودت ناقصه چه طرز حرف زدن در مورد خانوماست مگه ما میگیم همه مردا هیزو هوسرانن،درست صحبت کنااا😒😒😒

 37. Avatar
  احسان سپتامبر 2, 2022 در 11:31 ب.ظ پاسخ

  این مشکلات بخاطر پشتوانه مهریه هست زنه خیانت کار ب دلگرمی مهریه هر کاری دلش بخواد میکنه

 38. Avatar
  اترین سپتامبر 2, 2022 در 11:54 ب.ظ پاسخ

  من به شوهرم خیانت کردم

  • Avatar
   دومان اکتبر 25, 2022 در 4:55 ق.ظ پاسخ

   سلام دوستان من یه سری حرفهاتو نو خوندم
   هرادمی یجورایی درگیر اشتباهات زندگی خودش هستش خداوند به همه ی ما رحم کنه و ماهارو به راه راست هدایت کنه

  • Avatar
   رامتین دسامبر 22, 2022 در 8:21 ق.ظ پاسخ

   سلام وقت بخیر. چرا
   نتیجه این خیانت چه شد
   الان برای جبران چه خواهی کرد
   هم برای خودت هم برای شوهرت؟

  • Avatar
   حسین فوریه 1, 2023 در 11:02 ق.ظ پاسخ

   خاک تو سرت پس

 39. Avatar
  طوفان سپتامبر 10, 2022 در 4:07 ق.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  خانم بنده بعد از اینکه یکسال رفت سر کا بنای ناسازگاری گذاشت وطلاق گرفت ورفت الان ۴ ساله مجردم وتا حالا چندین خانم راصیقه کردم که همشون مطلقه بودن علت اصلی جداییشون ناتوانی جنسی مردان واداشتن رابطه عاطفی خوب با همسرشون هست ودلیل اینکه میخام دوباره ازدواج کنن دنبال یکی می‌گردن که بیشتر مالی حمایتشان کنه

 40. Avatar
  بهزاد سپتامبر 23, 2022 در 4:18 ب.ظ پاسخ

  من به همسرم هیچوقت خیانت نکردم
  اما بخاطر حساسیت‌های شدیدش که ریشه در شرایط کودکی و تربیتش داره اذیتم کرده که حالا بعد بیست سال و با داشتن چهارتا بچه داریم از هم جدا میشیم
  خانوما تورو خدا اینقده مردا رو تو ذهنتون عوضی نکنید.
  من حتا بخاطر ایشون تدریس دانشگاه رو رها کردم و قید تاسیس شرکت رو هم زدم اما چه فایده… دیگه خسته شدم از دست بدبینی‌هاس

 41. Avatar
  ایران سربلند سپتامبر 28, 2022 در 9:42 ق.ظ پاسخ

  خیانت زنهایادرحده صفره یایه مردحرامزاده زیرپاشون می شینه حجب وحیازن اینقدربالاست که به فکرش هم خیانت خطورنمی کنه ولی متاسفانه زنهایه عیب دارن که گیرمی کنن وتورودربایستی تن به خیانت می دن حرامزاده مردانی که دنبال بی ناموسی وپاشوندن خانواده هاهستن

 42. Avatar
  سید محمد اکتبر 2, 2022 در 9:54 ق.ظ پاسخ

  سلام، برای منم چنین اتفاقی افتاد، یک بار اوایل ازدواجمون بود که اشتباه کردم و بخشیدم بعد ۱۸ سال زندگی با دوتا بچه بزرگ دوباره متوجه شدم که اینکارو میکنه.
  نظر بعضی از دوستان رو خوندم، بله کسی که یک بار مرتکب این گناه بشه دیگه کنار گذاشتنش خیلی سخته. و دوباره اتفاق میفته. اما من با خواست خدا با دادن حق طلاق در قبال بخشیدن مهریه جدا شدم و بچهام هم پیش خودم هستن.در ضمن برای خیانت هیچ عذری پذیرفته نیست هیچ عذری، اگر کسی مرتکب این گناه بشه از ذات کثیف و بد خودشه.
  انشاالله برای کسی چنین اتفاقی نیفته..

 43. Avatar
  هادی اکتبر 4, 2022 در 7:06 ق.ظ پاسخ

  خیانت کار باید کشته بشه،اول باید ثابت بشه خیانت کرده بعد به فجیع ترین صورت کشته بشه

 44. Avatar
  amir اکتبر 8, 2022 در 12:39 ب.ظ پاسخ

  به زنم شک دارم سرد برخورد می‌کنه از من فاصله میگیره دوست داره خونه پدرش باشه رفیق فابریکش خواهرشه براش مهم نیست که از سر کار دیر برم خونه یانه

 45. Avatar
  amir اکتبر 8, 2022 در 12:44 ب.ظ پاسخ

  اکثر موارد به من میگه بچه هاتون ول میکنم میرم وقتی می‌ره خونه پدرش نه به من زنگ میزنم نه سراغی میگیره بدتر از همه پرخاش می‌کنه پول پوسته قدر زحمتهای منو نمیدونه.من به خاطر بچه هم چیزی نمی‌گم دوتاپسر خودش واسه خودش می‌ره خرید

 46. Avatar
  amir اکتبر 8, 2022 در 12:47 ب.ظ پاسخ

  شیدا خانوم ببخشید شما از مشکلات کسی چیزی نمیدونی

 47. Avatar
  دنیا اکتبر 10, 2022 در 1:30 ب.ظ پاسخ

  خیلی ها هم هستند که بعد از خیانت فقط بخاطر خدا ، نه بخاطر همسری که تا آخر عمر به رفتار و کردار مشکل دار خودش ادامه میده ، توبه می کنند .البته تا گفته نمونه که
  زنی که شوهر معتاد داره و چندین سال هم وظایف زن و هم مرد رو به خاطر فرزندش به دوش می‌کشه ، نه تفریح داره ، نه استراحت ، نه نیازهای مالی ، نه جنسی و نه عاطفیش تامین میشه و دچار یه مرد معتاد زبون نفهم شده که
  با ترفندها و تهدیدهای مختلف طلاق نمیده واین زن مجبوره به خاطر آینده فرزندش تحمل کنه ، تا کی تااااااااکی می‌تونه اینهمه کمبود رو به دوش بکشه ؟؟؟؟؟؟؟

 48. Avatar
  بهنام اکتبر 12, 2022 در 4:36 ق.ظ پاسخ

  سلام دوستان به نظرم اونایی که مجردن ازدواج نکنن واونایی که خیانت دیدن یا احساس می کنن که طرف مقابلش خیانت میکنه خوب طلاقش بده مگه چند بار زنده ایم یه بار اومدیم یه بارم میریم لااقل با دلخوشی بمیریم درسته که پسره تو این گرونی بی کاری تو فشار میفته بلخره همه وضعشون توپ نیست که شاید ۷۰ درصد ایران در قشر متوسط یا ضعیف زندگی میکنن طلا و مراسمو کوفتو زهر مارها وغیره رو به گردن میگیرن تا مثلا خوشبخت بشن من که تا به حال ندیدم و انشاالله هم نمیبینم ولی من عمرمو که به خاطر یه خیانت کاری که به گفته دوستان نه بچه میفهمه نه زندگی هدر نمیدم و به خاطرش نه زندان میرم نه دست به کارایی که یه ادم ضعیف میکنه میدم فقط زندیگیمو میکنم گور بابای زن خیانت کار یا مرد خیانت کار (با تشکر از خانوم دکتر شقایق درویشی )

 49. Avatar
  مهدی اکتبر 17, 2022 در 1:32 ق.ظ پاسخ

  محبت درست کردن به زن تنها چاره کار هست وقتی زن بتونه به مردش افتخار کنه هرگز خیانت نمیکنه مساعل جنسی 20 در صد تاثیر داره
  وقت بگذارید و فقط فکر کار کردن الکی نباشید ورزش کنید و به خودتون و همسرتون رسیدگی کنید این همه کار کردین چی دارید بیخیال کار به عشقتون فکر کنید

 50. Avatar
  محمد اکتبر 18, 2022 در 4:30 ب.ظ پاسخ

  حداقل نیمی از زنها خیانت میکنند
  خیانت فقط رابطه جنسی با دیگران نیست صمیمی شدن با نرد نامحرم و چت کردن با او هم نوعی خیانت است

 51. Avatar
  ناشناس اکتبر 19, 2022 در 12:04 ق.ظ پاسخ

  خیانت بیماریست و بسیار مسری.

 52. Avatar
  پویا اکتبر 20, 2022 در 12:27 ق.ظ پاسخ

  متاسفانه زن و مرد در موقع انتخاب شریک زندگی از همان ابتدا بدون اینکه هم دیگر را بشناسند بهم دیگردروغ می گویند و راست وحسینی گذشته خود را برای هم بازگو نمی کنند و از معیارهای خودشان از زندگی بهم دروغ می گویند
  واز خواسته ها درزندگی رو دربایستی میکنندوبه همین دلیل به تدریج از هم دور‌می شوند وبین آنها سردی بوجود می آید
  واین امر بسیار خطر ناک است و امکان متکی شدن به فرد دیگری را فراهم و خیانت به هم را هموار می سازد . عمومأ زنها درزندگی مشترک نیاز به گفتگو و نوازش همسر خود دارند که همین خط ومش‌صد و هشتاد درجه آنها را به صداقت وپاکی با همسر خود پایبند خواهد کرد سعی کنید این ابتکار را درزندگی خودتان بکار ببرید تا از نتیجه آن لذت بهینه بدست آید

 53. Avatar
  پری اکتبر 21, 2022 در 2:12 ق.ظ پاسخ

  کمی هم در مورد خیانت مردها مینوشتید مردهایی که احترام زن و زندگی و چهار دیواریشون رو نگه نمیدارند و بارها و بارها خیانت میکنند و انکار مردهایی که به خاطر هوا و هوس کثیفشون به احساسات زنشون ضربه میرنن

  • Avatar
   ناصر ژانویه 13, 2023 در 9:41 ب.ظ پاسخ

   هر مردی که خیانت میکنه مطمئن باشه زنش هم یه روز خائن میشه
   دیدم وشنیدم که میگم

 54. Avatar
  Hhh اکتبر 24, 2022 در 2:05 ق.ظ پاسخ

  خیانت میتونه دلایل مختلفی داشته باشه. برای زنها بیشتر عامل عدم توجه درست مرد و کمبودمحبت باشه. اگر یک مرد یاد بگیره که اینهمه که وقت صرف کار میکنه در روز فقط ۱۰ دقیقه اختصاص بده به بهبود رابطه اش با زنش، به نوع محبت کردنش ، به کلام شیرینش و … قطعا ۸۰ الی ۹۰ درصد این چیزا پیش نمیاد. زنیکه عاشق مردش باشه، مردش بهش توجه کافی و درست کرده باشه هیچوقت خیانت نمیکنه. هیچی تو این دنیا نیست که علتی نداشته باشه …

  • Avatar
   Reza اکتبر 29, 2022 در 6:29 ب.ظ پاسخ

   از قدیم گفتن از هر دستی بدی از همون دست میگیری . مرد اگه خیانت بکنه قطعا زن این مرد هم راه خیانت رو پیش میگیره .

 55. Avatar
  دومان اکتبر 25, 2022 در 4:56 ق.ظ پاسخ

  سلام دوستان من یه سری حرفهاتو نو خوندم
  هرادمی یجورایی درگیر اشتباهات زندگی خودش هستش خداوند به همه ی ما رحم کنه و ماهارو به راه راست هدایت کنه

 56. Avatar
  علی اکتبر 31, 2022 در 3:20 ق.ظ پاسخ

  نسخه نوشتن برای دیگران کار درستی نیست ظرفیت افراد متفاوته .قانون ما متاسفانه خیلی ها رو به زندگی اجباری در کنار هم مجبور و محکوم کرده .هر فرد فقط یک بار بدنیا میاد و با این عمر محدود از دنیا میره .شاید اگر قانون طلاق طوری دیگه بود و زنها از حمایت اجتماعی و مالی بعد از طلاق برخوردار بودن ویا شاید مهریه و نفقه به این شکل در قانون دست وپای مردا رو نبسته بود اوضاع خیلی فرق می کرد .متاسفانه ازدواج در این مملکت با این قوانین شده آش و کشک خاله .اگر شما ی زن بودی که بیست سالگی بزور شوهرت میدادن و توی 25 سالگی شوهر اجباریت در ی سانحه قطع نخاع می شد و نصف صورتش می سوخت چکار می کردی؟یا برعکس ؟ خیلی ها ظرفیت تحمل و سازگاری دارن و خیلی ها هم ندارن .چون رضا زاده وزنه 200 کیلونی برمیداره نباید انتظار داشت همه بردارن .این مطالب رو بعنوان ی روان درمانگر نوشتن .

  • Avatar
   لیلا ژانویه 2, 2023 در 9:24 ب.ظ پاسخ

   منم خیانت کردم ولی متوجه تفاوت هایی شدم و قدر شوهرم رو بیشتر میدونم الان ضمنا حالی که با شوهرم میکنم با هیش کی نکردم تا حالا ، ارضام نمیکرد ولی فهمیدم ربطی به مرد نداره کلا زنا دیر ارضا میشن . الان ببشتر آغوش شوهرم آروومم میکنه تا ارضا شدن، گاهی هم خودارضایی میکنم ولی کلا شوهر خودم قشنگ تره واسم تا غریبه

   • Avatar
    هادی مارس 26, 2023 در 2:28 ق.ظ پاسخ

    آفرین درود بر شما امیدوارم خوشبخت ترین ها باشید

 57. Avatar
  آریو نوامبر 2, 2022 در 8:40 ق.ظ پاسخ

  سپاس از شما ،،،،،،، بسبار مفید بود ،،،،،

  • Avatar
   A.kh نوامبر 27, 2022 در 7:13 ق.ظ پاسخ

   الان دختر و پسرها با این فضای مجازی
   زود دوست میشن زن و مردها رابطه نا مشروع دارند
   عامل تمام بدبختی ها همین گوشیها
   و یکسری کانالها و شبکه تن فروشی است
   تا اونا برداشته نشه
   همین خیانتا ادامه داره

 58. Avatar
  مهدی نوامبر 3, 2022 در 12:12 ق.ظ پاسخ

  سلام
  من نظراتونا خوندم،من ایمان دارم هیچ زنی هیچ زنی و هیچ زنی خیانت نمی کند،در غیر این صورت صدرصد مقصر شوهرش است،من خودم مرد هستم و خیلیا رو دیدم

 59. Avatar
  حامد نوامبر 11, 2022 در 8:18 ق.ظ پاسخ

  حضرت سعدی میفرمایند

  عهد ما با تو نه عهدی که تغیر بپذیرد
  بوستانیست که هرگز نزند باد خزانش

  درود و عرض ادب
  گر که مرد و زن مهر و محبت و صداقت رو در اولویت زندگی مسترک قرار بدن پاینده و بالنده خواهند بود

  حقیر از همدان ساکن دهات
  ۲۲ سالگی تشکیل خانواده دادم
  بعد از ۱۸ سال زندگی هر روز بیشتر از قبل همدیگر رو دوست داریم و به هم عشق می ورزیم
  با اینکه زندگی در آمد کم و زندگی ساده ای داریم
  امید که همه سرمست و خوش باشند در کنار هم

  • Avatar
   محمد دسامبر 19, 2022 در 11:35 ب.ظ پاسخ

   طلاقش بده لیاقت تو را ندارد کسی که ذاتش بده همیشه بده خر و ببری بغداد استر نمیشه به خدا

 60. Avatar
  بیچاره کودکم ! نوامبر 16, 2022 در 11:22 ب.ظ پاسخ

  متاسفانه این موضوع خیانت داره روزبروز زیادتر میشه
  حالا به خاطر فضای مجازی یا محتوای رسانه های مختلف مثل سینما و تلوزیون و شبکه های ماهواره که به شدت دارن تو مغز مردم فرو میکنند
  تبلیغ پول پرستی و زندگی های غیر عادیه پر زرق وبرق و نشون دادن خیانت های مکرر و جور واجور به طوری که دیگه عادی جلوه کنه

  خوب طبیعیه که خیلی از مردم گول میخورن ، باور میکنن و فکر میکنن این داستانها درسته و زندگی همینه

  واسه همین یه عده از مذکرها ( نمیخوام اسم مرد رو براشون بیارم چون اصلا انسان حساب نمیشن ) با چرب زبونی یا با پول و یا با به رخ کشیدن موقعیت های خاص اجتماعی یا محبتهای شدید و تعریف و تمجید بی اندازه و هر روش دیگه ، مغز زنهای احمق رو شستشو میدن و اون زنی که سست بنیان تره و مثل خودشون فرهنگ خراب و تربیت درستی نداشته رو صید میکنن
  مثلا همه ی شما میدونین یه روش خیلی ساده و همیشگی برای اینکه مردها مخ زن رو بزنن : آفرین به شما خانوم محترم که اینقدر در فلان چیز عالی هستی ! به همسرتون تبریک میگم
  و از اینجا شروع میشه

  هر دو مقصر هستن و هر دو خطا کار هستند . هر دو بی لیاقت هستن

  قانون متاسفانه پشتیبان حق نیست
  چون اکثر مجریان قانون خودشون کثیفترین جنایتها رو انجام میدن
  قاضیهایی هستند که منتظر مراجعه ی زنان خوش سیما و خوش هیکل نشسته اند تا با ابزار قدرتی که در دست دارند شهوت خودشون رو رفع کنند
  از این قبیل افراد در جامعه زیادند . در موقعیتهای مختلف
  این همه زنهای با ماشینهای چند میلیاردی با آرایشهای عجیب و افراطی از کجا درآمد دارند ؟
  از همین ددی های موقعیت دار و پولدار یا فرزندان کثیفتر از خودشون

  زنهایی که بویی از عفت و پاکدامنی و عزت نفس نبردند و در خانواده بدون تربیت درست رشد کرده اند بسیار راحت تن به هر خفت و ذلالتی میدهند

  کسی که فرومایه و بی اصل و نسب باشه نیازی به دلیل نداره . به هر حال بهانه ای برای کثافت کاری پیدا میکنه
  و برعکس
  کسی که فرهنگ بالا و تربیت درستی داشته باشه با دیدن مشکلات همسرش راه آبرومندانه و درست روانتخاب میکنه

  شوهرت معتاده ؟ سکس خوبی نداره ؟ محبت نداره ؟ کثیفه ؟ بد دهن و بد اخلاقه ؟ و و و ؟
  ازش جدا شو
  بعد مرد آرزوهاتو پیدا کن

  مرد هم همینطور . فرقی نداره

  اما وقتی داری میبینی همسرت داره تمام تلاشش رو میکنه و هر چه در توانش هست برای زندگی با تو صرف میکنه ، باید و باید و باید تو هم زندگیتو براش بذاری
  اگر توانش رو نداری تا دیر نشده بهش بگو
  نذارین با وجود یک یا چند بچه مشکلاتتون بیشتر بشه

  خیانت نکنین
  زندگی رو به این سادگی به کثافت و نیستی نکشین . این بازی نیست
  زندگی چیز قشنگیه
  هر احمقی ارزش تشکیل زندگی رو نداره
  اگر احمق هستین مجرد بمونین و به متاهل ها نزدیک نشین

  خدا از بین ببره هر کسی رو که زندگی دیگران رو از هم میپاشه

  من هم داغ خیانت دیدم
  بارها
  چوب خوش قلبی و مهربانیم رو خوردم و خواستم تربیتش کنم و دوباره بسازمش
  ولی عزیزان ، به هیچ وجه درست شدنی نیست

  نصیحت : اگر در زن یا مردی متوجه این خصوصیات شدین فکر نکنین میشه درستش کرد و یا به راه راست هدایتش کرد
  هوس بازی ، تنوع طلبی ، شیطنت ، کمبود محبت از طرف خانواده ، پول پرستی ، خود خواهی ، خود بینی و بی ادبی و وقاحت
  دیگه درست نمیشه چون یه تعدادش ذاتیه و بقیه رو به مرور کسب کرده و بهش عادت کرده
  و ترک عادت موجب مرض است

  مشاوره و پزشک هم از هر 100 تا یکی با وجدان هست
  بقیه فقط بیشتر داغونتون میکنن

  والسلام

  • Avatar
   Amir ژانویه 26, 2023 در 3:32 ق.ظ پاسخ

   شما با چه علمی این حرفو میزنید اخه اصلا متوجه شدی چی نوشتی

 61. Avatar
  بهار نوامبر 18, 2022 در 2:28 ب.ظ پاسخ

  سلام به نظر من پشت هر زن خیانت کاری یه نرد بی احساس و بی مسعولیت پنهان شده .اگر آقایون تمام نیازهای عاطفی و جنسی و جسمی و مال همسرشون و برطرف کنتد خانم غلط میکنه بره بایکی دیگه وارد رابطه شه ….

  • Avatar
   آري فوریه 5, 2023 در 11:33 ب.ظ پاسخ

   مرد باید همه نیازهای جنسی روحی مالی و … رو تامین کنه ؟ پس زن هیچ نقشی در زندگی نباید داشته باشه ؟

 62. Avatar
  جواد نوامبر 23, 2022 در 1:02 ق.ظ پاسخ

  خانم شقایق ازراهنمایی شماممنونم ولی من 18 سال بودزنم روتحمل میکردم بخاطربچه هام ! بچه هائی که اصلا منودوست ندارن . والان 8ساله که حتی به من سرنزدن ! بالاخره بخواست خودش طلاقش دادم وبعدپسرم باگریه گفت جریان مامانش این بوده که رفیق داشته والبته یکروزهم من هنگام برگشتن به خونه مردی که بااودوست بوددیدم ومرتیکه بادیدن من ازترس فرادکرد .البته مادربچه هام (زنیکه فاسد) رومجبورشدم طلاقش بدم . همه چیزرومی دونستم ولی به روی خووم نیاوردم وراحت شدم .خداشماروموفق کنه که تمام آنچه گفتین حقیقت داشت والبته من یک باجناق هم داشتم که بارهابه من گفته بود : اینهابه پدرشون رفتن وهوسبازوتنوع طلب هستن تااینکه من خودم به همین نتیجه رسیدم که این زن کثیف ترین زن روی زمین است والبته گرچه مهریه اش راهم بخشیده بود ولی مبلغی درنظرگرفتم که هرماه به اوبدهم تادستش جلوی کسی درازنشه .خاک برسرش که میگه من بازاریابم ! راستی یک زن 55 ساله بابازاریابی میتونه زندگیشوبچرخونه ؟ خاک برسرش !!! که لیاقتش همینه .

 63. Avatar
  ع خ نهاوند نوامبر 27, 2022 در 6:47 ق.ظ پاسخ

  زنان خیانت کار و تن فروش تنها راه چاره کشتن خودش و مرد خاین نیاز به کشاوره نییت رفته زیر کردی غریبه خوابیده هیچ تضمین برگشتی نداره برگشت یعنی مرگ شما با این مشاوره هانون اونا را عادت به خیانت میدین میگن خوبه می ریم خیانت می کنیم بعدا بخشیده می شیم پس لطفا مشاورخ مدین

 64. Avatar
  A.kh نوامبر 27, 2022 در 7:08 ق.ظ پاسخ

  زن تن فروش و خاین
  راه حل رفع خیانت
  مرگ دو طرف خاینین

 65. Avatar
  علی نوامبر 27, 2022 در 1:22 ب.ظ پاسخ

  سلام،من همه نظرات رو خوندم حرف من با اونای هست که میگن بکش بکش عزیزم تو کی هستی جونی که خدا داده رو بگیری اصلا گیرم کشتی اخرش چی؟ خود راهی زندان زنت راهی قبرستان بچه هات چی؟به این فکر کردی که آینده بچه هات چی میشه یانه؟ضمنا هیچ زنی دوست نداره خیانت کنه ولی همه میتوننن اشتباه کنن خیانت یه اشتباه نه انتخاب لطفا مثل بعضی عزیزان درس راهنمایی کنید خانم های هم هستن با بی تفاوتی سردی …همسرشان چندین ساله زندگی میکننن خیانت نمیکنن یا کردنن توبه کردن که دیگه تکرار ننکنن.
  این زن یا مرد هستش که باعث میشه همسر یا شوهرش بهش خیانت کنه خیلی خیلی محدود هستن خانم ها و آقیان تنوع طلب

 66. Avatar
  محمد دسامبر 2, 2022 در 1:43 ق.ظ پاسخ

  سلام ،من هیچوقت خیانت نکردم خدارو شکر چه عاطفی چه جنسی ،اینو گفتم که بدونید خودم این کارو انجام ندادم که بخوام توجیه کنم ،ولی نظره من اینه که خیانت زن هزار برابر بدتر از خیانت یک مرد هست ،حتی تو جوامع غربی هم همین هست ،چون فطرت زن با مرد متفاوت هست ،و‌بنظرم زن یک قداست خاصی داره ،و خب ذات و فطرت مرد هم تنوع طلب هست و فقط عشقی که یک خانوم می‌تونه گرم ترش کنه می‌تونه یک مرد رو پاک نگه داره ،اینارو واسه این نگفتم که اگه مردی خواست خیانت کنه توجیهش کنم ،چون خیانت حتی فکرشم زشته چه کرد و چه برای یک زن ،اما حرفم با اونایی هست که فکر خیانت بسرشون میزنه ،اگه می‌دونی نمیتونی زندگی کنی اول جدا شو بعد هر کاری خواستی بکن ،که تو ایران انگار خیانت کردن واسه خیلیا راحت تر از طلاقه ،
  ولی خب این روزا خیلی خیانت زیاد شده مخصوصا از طرف خانوما که من فکر میکنم فیلمهایی که عادی سازی کرده خیانت و تو ماهواره و استفاده نادرست از موبایل و متاسفانه مردهای کفتار صفتی که اصلا براشون مهم نیست که دنبال یک زن شوهردار باشند ،
  اینازو گفتم واسه اون دسته از دوستانی که میگن حتما مرده تامین نکرده همسرشو ،نه دادا آنقدر آستانه تحمل خیلی از خانومها پایین اومده که با کوچکترین اتفاقی چه مالی چه عاطفی زود میرن دنبال رابطه حالا چه عاطفی چه ……
  من کسیو میشناسم همسرش تحمل شش ماه بی پولی شوهرشو نداشت و خیلی زود وا داد

 67. Avatar
  احسان دسامبر 2, 2022 در 7:34 ق.ظ پاسخ

  بکشش تمام

 68. Avatar
  شهداد دسامبر 8, 2022 در 2:41 ق.ظ پاسخ

  به نظر من هم،زنی که خیانت بکند،چه با یکنفر ،چه با چند نفر رابطه داشته باشد،دیگر امکان پاک شدنش،بسیار کم است.مهم همان دفعه اول است.
  وقتی با یکنفر انجام شد،دیگر با هر چند نفر،ممکن است انجام بشود.
  مهم همان دفعه ی اول است،که انسان باید جلوی خودش را بگیرد.
  قدیمی ترها،با تجربه ها میگفتن پرده ی حیای زن که پاره شد،دیگه وصله برنمیداره.
  جدیدترین میگن خیانت براش اعتیاد شده.
  به نظر منهم ۹۹ درصد این گونه زنها اصلاح پذیر نیستند.

 69. Avatar
  دلسوز تمام خیانت دیده ها دسامبر 24, 2022 در 2:06 ق.ظ پاسخ

  سلام _متاسفانه آقایون خیلی زود وابسته همسرشان میشن ولی حیف و صد حیف خانمها با واژه عاطفه ودلبستگی وعشق ومحبت حقیقی به شوهر خود بیگانه هستند ۹۰درصد ژنها بعد ازدواج آن هم کم کمش با۱۸ سال زندگی مشترک با همسرخود راحت خیانت میکنندواگر درحین خیانت چه تلفنی وچه در ماشین وچه درهم بستریش با بکی کمتر از خودبگیری فقط این حرفشون من افسرد هستم وچون توشوهرم نسبت به من بی تفاوت هستی مجبور شدم این خلع رو پر کنم همشون این حرف شو نه ولی در پس پرده حقیقتی تلخ پنهان شده وان اینه که زنها نسبت به مردها حشری ترهستند ودوست دارند هرچند یک بار با نوع سکس والت تناسلی بهتری عشق بازی کنند وان شخص حیوان صفت جدید دیر ارضاع بشه و خانم بدر از ذات یکی دو ساعت زیر چیز تازه حال کنه شاید درطول مثال۱۸سال زندگی مشترک باشما به شمانگفته باشه باید هرروز عشق بازی کنیم و شاید وقتی شما اشاره سکس میکنید وجوابش به شما اینه نمیشه پریود هستم یامیگه عفونت دارم حوصله ندارم از جواب های سربالاولی باکمی صبر و حوصله خودشو لومیده وهنگام صحبت کردنش باغریبه گوش میدید میبینی فقط توروپیش چیز تازه خراب می‌کنه .به نظر من شیطان باید پیش این زنها کثیف تکمیل تحصیل کنه کلا مردها قربانی این. زندگی کثیف هستند.خیلی از آقایون سالها پیش پی به خیانت زنهاشون میشن ولی دلبستگی عاطفی و خاطرات گذشته ودوست داشتن کسی که از انسان بودن فقط تنوع سکسی تنوع آلت مردجدید را میداند
  در آخر ۹۰ زنها محبت را در کسی میجویند که هروز بانوازش شروع کنه وبا قائیدن تمام کنه به نظر من این گونه زنها را باید طلا بی مهریه دادن ردش کردوهرروزشاهد بدبختی هایش شد وخدا راشکر کرد و گاهی هم بیاری بکنی ازهه سوراخهایش بعد باپول دادن خرابش کنی تابداندکه چه گروهی باپدر مادر بیشرفش خورده
  وان مردکی که قول ازدواج داده بود بعد طلاق گرفتن زن دوسه خوب میکندش وبعد بازار بهانه ردش میکنه

 70. Avatar
  وحید دسامبر 29, 2022 در 9:25 ق.ظ پاسخ

  زن خیانتکار رو باید فقط سرش رو برید.نترسید بکشید این خیانتکارهای نجس رو.جنازشونم بسوزونید

 71. Avatar
  Ofont ژانویه 2, 2023 در 9:16 ب.ظ پاسخ

  وقتی تو محضر عقد قرآن جلو مون بود دیدم خیره شده تو چشم دوست داداشم براش لبخندی زد که برا من هم نزده بود خاستم همونجا تنهاش بزارم ولی مردونگی کردم گفتم حالش خراب میشه گفتم آدم میشه دوروز بعد عقد گوشیش گزاشته بود سایلنت بی پاسخ هارو زنگ زدم بهشون مرد بودن. باز فرست دادم ده روز بعد عروسی دیدم سرش لای در کوچه داره با پسر همسایه حرف میزنه گفت کار با مادرش داشتم تا آخر کار شماره پسره تو سیمکارت گوشیش دیدم. گفتم این دختره خرابه با او معاشرت نکن برعکس. گردنش آبی کرده بود گفت پشه زده.! مرد عاشق هیچ وقت نمی‌خواهد ونمی تواند باور کند که عشقش داره خیانت میکنه

 72. Avatar
  فرهاد ژانویه 3, 2023 در 12:52 ق.ظ پاسخ

  سلام من الان 13ساله با همسرم زندگی میکنم و سه تا بچه داریم ولی احساس میکنم همسرم در آستانه 40سالگی ازم سرد شده و به مردای خوشتیپ و زیبارو توجه میکنه حتی چن دفه متوجه شدم که سعی داره باهاشون ارتباط برقرار کنه و خودش شروع کننده اس دیگه باهاش خیابون نمیرم اعصابم خراب میشه لطفا راهنماییم کنید

  • دکتر شقایق درویشی
   دکتر شقایق درویشی ژانویه 23, 2023 در 8:58 ب.ظ پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   حتما از یک زوج درمانگر برای مشکلی که دارید کمک بگیرید
   برای راهنمایی بیشتر با کلینیک تماس بگیرید همکاران من در کلینیک راهنمایی تون میکنن
   02188217088

 73. Avatar
  Ilia ژانویه 3, 2023 در 9:44 ب.ظ پاسخ

  اخه زوری کی پیام میده اصل داستان رو نخواستی بفهمی دادش

 74. Avatar
  تاراس ژانویه 5, 2023 در 6:21 ق.ظ پاسخ

  خیانت عاطفی اش بسیار بدتر از جنسی به نظر من و خیانت زن 10 برابر خیانت یه مرده در زندگی مشترکه چون باید مرتب اسپرم خودشو خالی کنه اما یه زن یه تخمک بیشتر در طول یکماه نمی زنه بعد زن پیرود میشه گناه مرد چیه که به این عمل جنسی میشه خیانت اما عاطفی بسیار بدتره خصوص چه مرد چه زن که اینکار و زنها بیشتر انجام می دن چون احساسی تر هستن یه مرد در طول زندگی می توونه با چند تا زن در ارتباط جنسی باشه اما یه زن نمی توونه حتی نیازهای جنسی شوهرشو برطرف کنه یعنی بعضی وقتا کم میاره

 75. Avatar
  عاطی ژانویه 14, 2023 در 2:37 ب.ظ پاسخ

  سلام ببخشید بعضیا میگن زنا درصد خیانتشون بیشتره اشتباهه .به همون اندازه ک زن خیانت میکنه مردم خیانت میکنه دیگه .یعنی زن با یه مرد داره خیانت میکنه پس هر دو به یه اندازه خیانت میکنن.هیچ زنی بدون دلیل و هیچ مردی بدون دلیل خیانت نمیکنه .کی دوستداره بی آبرو بشه .کی دلش میخواد بچش بدون مادر یا پدر بزرگ بشه ببینید چقد از لحاظ روح و روان مرد و زن بهم فشار میارن ک ناخودآگاه وابسته محبت یه غریبه میشن .بنطر من بجای تهدید کرون و کشت وکشتار خیانتکارا یه ذره روی ذهنیت و روح و روان خودمون کار کنیم تا آرامش در چهارچوب زندگی باشه .حای ک آرامش باشه خبری از خیانت نیست ‌.پس اولا گام برای اینکه ب طرف خیانت کشیده نشیم خود سازیه

 76. Avatar
  Am ژانویه 19, 2023 در 11:47 ب.ظ پاسخ

  سلام
  جسارتا جنابان مشاور، متاسفانه تا جایی که من می‌شناسم، بیشتر به دنبال اضافه کردن تعداد جلسات هستند نه درمان. برای هر جلسه هم مبلغ درشتی دریافت می‌کنند که به نظر من کاملا غیر منصفانه هست. دوباره متاسفانه در کلیت درستگاه درمان کشورمان، چون هیچ کس پیگیری و نظارت نمی‌کند، صرفا دریافت وجه انجام می‌شود و عملا درمان‌ها ظاهری است یا اصلا درمان نمی‌شود. بعضا چندتا درد دیگر هم اضافه می‌شود. مشاوران و روانشناسان هم از این قاعده مستثنا نیستند. ای کاش واقعا این مشاوره‌ها به جایی می‌رسید یا مثلا کادر درمانی یک تضمینی می‌دادند که اگر فلان دستور یا کتاب یا دوره را بگذرانید، مسئله حل می‌شود ولی تا مسئله را بیان کنی، یک دوره مشاوره چندین جلسه‌ای سفارش می‌کنند و در آخر هم فقط خود فرد باید مسئله‌اش را حل کند. چون جنابان مشاور فقط متخصص راهنمایی و مشاوره هستند. خداقوت می‌گم بهشون! باز لااقل پزشک‌ها دو خط نسخه می‌نویسند که نونشان حلال بشه!

  • دکتر شقایق درویشی
   دکتر شقایق درویشی ژانویه 23, 2023 در 8:37 ب.ظ پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   نظر شما محترم هستش ولی پاسخ به اعتقادات شما بسیار مفصل هستش و در پیام امکان جواب نیست.
   فقط به چند نکته اشاره میکنم و اینکه دوستانی که مطلب شما رو هم میخونن امیدوارم نظر بدن
   – اینکه روانشناسان به دنبال اضافه کردن جلسات هستن درست نیست ولی این رو بدونید که مشکلی که طی سالها بوجود اومده قطعا با یک جلسه تراپی حل نخواهد شد
   – اینکه درمان ها ظاهری هستش هم نظر شماست و بسته به مشکل مراجع درمان های مختلفی وجود داره که بعضا میتونه بسیار عمیق هم باشه
   – اینکه درد های دیگری هم اضافه میشه: قطعا دردی وجود داره که با بررسی های بوجود اومده باید رفع بشه وگرنه روانشناس حاذق قطعا خودش دردی رو اضافه نمیکنه
   – در روان درمانی رابطه بین درمانگر و درمانجو هستش و هیچ تضمینی وجود نداره .کنترل و بهبود و … داریم مثل پزشکی نیست که تومور رو خارج کنیم و تمام . در ضمن همون تومور هم میتونه مجدد مشکل ایجاد کنه
   – روانشناسی برای هر فرد منحصر به فرد هستش و نمیشه با معرفی یک کتاب که به صورت کلی و جامع تدوین شده توقع داشته باشیم همه چیز رو حل کنه
   – روانشناس میتونه همراه درمان جو و در کنارش باشه ، روانشناس نمیتونه به جای شما بره سر کار به جای شما خشم نداشته باشه به جای شما … قطعا خود شما با کمک تراپیست باید مشکل رو حل کنید
   و
   در آخر توقع شما از روانشناس اون چیزی نیست که بتونه به شما کمک کنه.

 77. Avatar
  عباسعلی ژانویه 20, 2023 در 12:44 ق.ظ پاسخ

  ما در قانون و شرع اسلام و ادیان برای مرد خیانت گفته نشده و خیانت خاص زن شوهر دار است و باید اعدام شود و مرد میتواند بازنان مجرد وبیوه همزمان ازدواج کند و این دلیل عقلی و علمی دارد

 78. Avatar
  افشین ژانویه 21, 2023 در 2:10 ق.ظ پاسخ

  سلام دوستان بنظر من تا یکی از دو طرف منحرف نشه طرف مقابل بهش خیانت نمیکنه پس آدمی باید خودشو اصلاح کنه تابهش خیانت نشه منظورم اگر توزندگی زناشویی یکی کج رفت مطمئنا بهش خیانت میشه پس ازقدیم گفتن نزن بردر دیگری که روزی میزنن بردرت چه باشد خواهرت یا مادرت یازنت

 79. Avatar
  مهدی ژانویه 22, 2023 در 11:32 ب.ظ پاسخ

  میخوام به اونایی بگم که میگن اگه مرد تمام خواسته های عاطفی وجنسی ومالی زن رو براورده کنه زن خیانت نمیکنه
  انگار چشم بسته غیب گفتی البته که تمام نیازهاش براورده بشه خیانت نمیکنه
  این دوره زمونه کدوم مردی میتونه تمام خواسته های عاطفی جنسی مادی زن رو براورده کنه
  مهم اینه که باوجود مشکل خیانت نشه وگرنه برای هر خیانتی دلیلی یا بهتر بگم توجیحی هست

 80. Avatar
  رنجی ژانویه 27, 2023 در 1:38 ق.ظ پاسخ

  خدا لعنتش کنه.باور کنید اصل بد نیکو نگردد واقعا یه حقیقته

دیدگاه خود را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم