//تمایل به رابطه جنسی سه نفره

رابطه جنسی سه نفره (تری سام چیست؟)

مبادله عشقی، رابطه جنسی ضربدری ، تری سام ، سکس سه نفره ، آمیزش جنسی سه نفره و ترویلیسم دیگر نام ها و اصطلاحاتی است که برای رابطه جنسی سه نفره به کار می رود. رابطه ی جنسی سه نفره به رابطه ی جنسی ای گفته می شود که سه نفر به طور همزمان در آن حضور دارند .

تمایل به رابطه جنسی سه نغره

سکس سه نفره می تواند بین سه مرد ، سه زن ، دو مرد و یک زن یا دو زن و یک مرد انجام پذیرد و با رضایت هر سه نفر انجام می شود و حتی ممکن است برای این کار زوجین از قبل با هم هماهنگ می شوند و ممکن است یکی از دوستان یا آشناهای خود را به عنوان نفر سوم در نظر گیرند.

تمایل به رابطه جنسی سه نفره

تمایل به رابطه جنسی سه نفره نوعی اختلال و انحراف جنسی است که امکان بروز آن در تمامی افراد وجود دارد. امروزه این اختلال در افراد و زوج های جوان بیشتر وجود داارد و به تازگی اختلافات و مشکلات  ناشی از تمایل به رابطه سه نفره در زندگی مشترک زوج ها بسیار دیده می شود .

تمایل به رابطه جنسی سه نفره  اغلب برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی شکل می گیرد.افرادی که تمایل به رابطه ی جنسی سه نفره دارند در سایر مسائل تفاوتی با افراد سالم ندارند اما در مسئله جنسی دچار مشکل می شوند. این اختلال می تواند آسیب های جدی به افراد و روابط آن ها وارد کند در نتیجه درمان آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

تمایل به رابطه جنسی سه نفره

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره

تکراری شدن رابطه ی جنسی یکی از مسائلی است که باعث بروز مشکلات بین زوجین می شود. از این رو افراد به دنبال راه هایی برای ایجاد تنوع در روابط خود هستند. تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره در این موارد بروز می یابد و یک اختلال جنسی است که نیاز به درمان دارد.

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره در حال حاضر به یکی از مشکلات زوجین تبدیل شده است و یکی از نگرانی های افراد قبل از ازدواج است. به همین دلیل بررسی دلایل تمایل همسر به این نوع از رابطه می تواند در برطرف کردن این اختلال بسیار موثر باشد

در زندگی مشترک رابطه جنسی تاثیر بسیاری بر زوجین می گذارد. زوجین ممکن است با دیدن فیلم های پورن یا تفکر و خیال پردازی به دنبال ایجاد هیجان ، تنوع و تجارب جدید باشند . برخی از زوجین نیز دارای یک سری فانتزی ها یا اختلالات روانی هستند و این دلایل می تواند باعث ایجاد تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره شود.

در برخی مواقع علی رغم داشتن اطلاعات کافی از عواقب این کار ، هر دو نفر به سکس سه نفره رضایت می دهند. حتی ممکن است در ابتدا از این کار راضی باشند اما این موضوع می تواند صدمات جبران ناپذیری به زندگی مشترک وارد کند. در نتیجه در مورد دلایل ، تاثیرات و عواقب آن باید اطلاعات کافی را داشت.

دلیل تمایل به رابطه سه نفره چیست ؟(سکس سه نفره)

از آن جایی که تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره می تواند زندگی مشترک را دچار مشکلات جدی کند در نتیجه همان طور که گفته شد درمان آن دارای اهمیت بسیاری است و اولین قدم برای درمان این اختلال یا انحراف جنسی، شناخت و درک موضوع و بررسی عوامل آن می باشد.

در ادامه برخی از عوامل و دلایلی که باعث می شوند زوجین دچار تمایل به رابطه جنسی سه نفره شوند را نام می بریم:

ایجاد تنوع در رابطه جنسی :

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره این است که او از رابطه جنسی فعلی خود ناراضی بوده یا خسته شده است و برای ایجاد تنوع و تجارب جدید پیشنهاد داشتن سکس سه نفره را می دهد . غافل از این که این ارتباط می تواند برای زندگی مشترک به نوعی ویرانگر باشد.

ایجاد یک راز مشترک :

یکی دیگر از دلایل تمایل افراد به رابطه جنسی سه نفره یا تری سام ایجاد یک راز مشترک بین خودشان است. زوجین حس می کنند وجود این راز می تواند به نزدیکی آن ها در رابطه کمک کرده و باعث بهبود روابط و زندگی مشترک آن ها شود.

جلوگیری از خیانت

افراد برای جلوگیری از انجام خیانت که بعضا به دلیل مشکلات جنسی رخ می دهد، به داشتن سکس سه نفره تمایل نشان می دهند. در واقع سعی میکنند با برقراری رابطه جنسی سه نفره مشکلات جنسی خود را تا حدودی بهبود بخشند .

اعمال فانتزی های جنسی در رابطه

افراد به دلیل دیدن فیلم های پورن و یا افکار و تخیلات خود دارای برخی فانتزی های جنسی می باشند که یکی از آن ها می تواند در رابطه با سکس سه نفره باشد. در واقع زوجین برای رسیدن به فانتزی خود و هیجان و جذابیت بخشیدن به رابطه جنسی اقدام به برقراری رابطه جنسی سه نفره می کنند.

کشش جنسی زوجین به هر دو جنس

ممکن است یکی از زوجین به هر دو جنس مرد و زن گرایش داشته باشد. به این افراد بایو سکشوال می گویند . بایو سکشوال ها ممکن است در زندگی زناشویی پیشنهاد برقراری رابطه جنسی سه نفره را دهند. بایو سکشوال ها نیاز به درمان دارند و باید به روان درمان گر و مشاور مراجعه کنند.

 

تاثیرات رابطه جنسی سه نفره در زندگی

در زندگی مشترک اگر یکی از زوجین به برقراری رابطه جنسی سه نفره تمایل داشته باشد می تواند آثار زیان باری برای رابطه ی زوج داشته باشد. هم مرد و هم زن ممکن است به سکس سه نفره تمایل نشان دهند اما طبق آمار، پیشنهاد برقراری رابطه سه نفره اغلب توسط مردان مطرح می شود.

این نوع رابطه تاثیرات مختلفی را بر مرد و زن می گذارد.  حتی ممکن است هر دو نفر به برقراری رابطه سه نفره رضایت دهند اما عواقبی اجتناب ناپذیر دارد که می تواند باعث جدایی ، خیانت یا مشکلات جدی شود. در ادامه تاثیرات تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره را برای مرد و زن به طور جداگانه بررسی می کنیم.

تاثیرات رابطه جنسی سه نفره بر مردان

طبق آمار پذیرش برقراری رابطه جنسی سه نفره وقتی نفر سوم زن باشد نسبت به وقتی که نفر سوم مرد باشد ، برای مردان راحت تر است و برقراری رابطه جنسی بین دو زن و یک مرد در افرادی که دچار این اختلال هستند بیشتر دیده می شود.

در مواردی که یک زن و دو مرد در رابطه جنسی وجود دارند برای مرد مشکلات روحی بسیاری ایجاد می کند. غالبا در عملکرد جنسی دچار اضطراب و استرس می شوند. از طرفی حس حسادت و نا امنی در آن هاا بروز می یابد و ممکن است دو مرد در رابطه با هم مقایسه شوند.

تاثیرات رابطه جنسی سه نفره بر زنان

زنان نسبت به مردان راحت تر با این مسئله کنار می آیند اما از آن جایی که زنان روحیات حساس تری دارند ، بیشتر دچار مشکل می شوند. اغلب احساس می کنند که در روابط سه نفره از آن ها سو استفاده می شود .

احساس بی ارزشی و کمبود اعتماد به نفس در زنان بیشتر دیده می شود و در دراز مدت می تواند آسیب های جدی به روحیات و زندگی آن ها بزند. از طرفی ترس از خسانت مرد و  تنها ماندن هم یکی دیگر از مشکلاتی است که اکثر زن هایی که در این رابطه هستند با آن درگیرند.

آسیب های سکس سه نفره

همانطور که گفته شد تاثیرات مخرب این روابط بر زندگی و افراد بسیار زیاد است. از دیگر مضرات آن می توان به مسائل زیر اشاره کرد که برای هر دو نفر از زوجین می تواند ایجاد مشکل کند :

دلبستگی

این نوع روابط می تواند باعث ایجاد دل بستگی های نا ایمن بین افراد رابطه ی سه نفره شود و از طرفی این نوع دل بستگی خود باعث به وجود آمدن مشکلات روحی برای شخص و رابطه ی او شود.

احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی

از آن جایی که تعداد افراد در این رابطه بیشتر است در نتیجه احتمال ابتلا به این نوع بیماری ها بیشتر است و از طرفی ممکن است بیماری های فرد سوم مشخص نباشد. از این نوع بیماری ها میتوان هریس ، سوزاک و … را نام برد.

افزایش احتمال بارداری ناخواسته

راه های جلوگیری از بارداری همواره پاسخگو نیستند و در این روابط امکان بارداری فرد سوم یا باردار شدن از فرد سوم بالا می رود و این موضوع باعث افزایش آمارر سقط جنین نیز می شود.

فاصله گرفتن از شریک زندگی

دلایل متعددی برای فاصله گرفتن زوجین در این روابط وجود دارد برای مثال ممکن است رابطه ی یکی از زوجین با فرد سوم بهتر شود یا عملکرد آن ها در رابطه جنسی دلیلی بر این موضوع باشد.مشکلات و تمایلات جنسی افراد جز مواردی است که در مشاوره قبل از ازدواج بررسی میشود تا در اینده زوجین مشکلی به وجود نیاید.

حسادت

هم زن و هم مرد ممکن است در رابطه جنسی سه نفره دچار حسادت به فرد سوم شوند و این موضوع نا امنی را در رابطه افزایش می دهد و باعث دعوا یا جر و بحث طرفین هم می شود که در نهایت ممکن است به به هم خوردن رابطه منجر شود.

لذت نبردن از رابطه ی سالم

رابطه ی جنسی یمی از نیاز های انسان است که می تواند منجر به لذت شود اما اگر به درستی انجام نپذیرد نه تنها لذت خود را از دست می دهد بلکه ممکن است باعث استرس ، اضطراب ، پشیمانی و سایر مشکلات شود.

افزایش خیانت

یکی دیگر از مضرات تمایل همسر به رابطهه جنسی سه نفره این است که منجر به افزایش آمار خیانت در جامعه می شود . در واقع مرد یا زن ممکن است به صورت جداگانه و مخفیانه با نفر سوم اقدام به برقراری رابطه و خیانت کنند.

احساس شرم

این افراد از رابطه ای که برقرار کرده اند احساس شرم کرده و حتی ممکن است در جمع خیلی حضور پیدا نکنند یا درباره ی رابطه ی جنسی خود با هیچ کس حتی پزشک سخن نگویند و همواره احساس شرم و عذاب وجدان را با خود به همراه داشته باشند.

تاثیرات منفی بر روی اعتماد ، صداقت و صمیمیت زوجین

رابطه ی جنسی سه نفره و تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره می تواند اعتماد ، صداقت و صمیمیت بین زوجین را کاهش دهد. در واقع نفر سوم می تواند رابطه نزدیک تری با یکی از زوجین برقرار کند که این باعث خیانت و دروغ گویی و از بین رفتن اعتماد می شود.

عدم دریافت توجه کافی

با حضور نفر سوم در رابطه ممکن است توجه و محبت یکی از زوجین به او جلب شده و باعث کم توجهی به همسر شود که این خود می تواند باعث برانگیخته شدن احساس حسادت و… شود.

توهین و تحقیر

با کاهش احساس یا اعتماد و سایر موارد مثبت یک رابطه ، رابطه با مشکلات بیشتری رو به رو می شود. همان طور که گفته شد به بیشتر زنان حاضر در این نوع روابط احساس بازیچه بودن دست می دهد. از طرفی ممکن است یکی از زوجین به دلایل مختلف از جمله عملکرد جنسی همسر خود را تحقیر کرده یا به او توهین کند.

درمان تمایل  رابطه جنسی سه نفره

همانطور که گفته شد رابطه جنسی سه نفره می تواند برای زندگی مشترک بسیار زیان بار باشد و از بسیاری از تاثیرات مضر آن نیز نام برده شد در نتیجه درمان آن بسیار مهم است . و تنها راهکار برای درمان ریشه ای این مسئله مشاوره جنسی و یا مراجعه به سکس تراپیست است .

او ابتدا با انجام برخی تست ها و پرسش و پاسخ ها علل تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره را مشخص  می کند سپس با استفاده از تجربیات خود به افراد راه کار های مناسب را ارائه می دهد . گاهی اوقات این افراد باید تا مدت ها تحت نطر باشند زیرا ممکن است اختلال آن ها عمیق تر از چیزی که به نظر می رسد باشد.

 

2021-01-03T19:50:21+03:30توسط |دسته‌ها: مشکلات جنسی|6 دیدگاه

6 دیدگاه

 1. Avatar
  سوهی فوریه 13, 2021 در 1:43 ب.ظ پاسخ

  من چندتا سوال داشتم

 2. Avatar
  میلاد فوریه 22, 2021 در 3:51 ق.ظ پاسخ

  خب چطور درمان میشود

 3. Avatar
  من آوریل 1, 2021 در 1:55 ب.ظ پاسخ

  همسر من دارای تمایل همجنس‌گرایی هست ، و دائما از من میخواهد تا در سکس سه نفره با زنی دیگر از دوستانش و یا حتی زنی غریبه باشیم ، ولی من از پایان ماجرا می ترسم .یک دختر ۶ ساله داریم ، و ما یکدیگر و دخترمان رو دوست دارم. همه چیز عالی هست . به جز همین مشکل . به تازگی من رو تهدید می‌کنه که اگر قبول نکنم به زودی با صحنه ای مثل سکس خودش با فلان دوستش یا فلان خانم آشنایی رو خواهم دید. لطفاً من رو راهنمایی کنید.

  • Avatar
   سمیرا ژوئن 29, 2021 در 9:50 ق.ظ پاسخ

   منم مشکلم دقیقن همینه همش تهدید زور میکنه واسه این رابطه نمیدونم چیکار کنم
   هم بخار گناهش هم بیماریش هم وابستگی همسرم و عادی شدنش میترسم
   منم احتاج به کمک دارم

 4. Avatar
  رضا سپتامبر 14, 2021 در 11:53 ب.ظ پاسخ

  این چیزا نه انحرافه نه ببماری

 5. Avatar
  روی اکتبر 13, 2021 در 5:15 ق.ظ پاسخ

  باسلام وخسته نباشی یکی از بستگان از زمان نامزدیش میخواست نامزدش دوست پسر داشته باشه دوتاشون عاشق هم بودن ولی اینکارودوست داشتن عروس و داماد عاشق خوب خوشبخت دامادوعروش عشق محبت احترام زبانزد ولی دامادعاشق آینه تمام کارای جنسی خانومشودوست پسرخانومش اونم جلوی خودش هیچ مشکلی هم ندارندودوتاشون نهایت لذتومیبرندنمیخوان درمان بشن

دیدگاه خود را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم